320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas feedme Vaata postitust
    lol err serverid ei vea nüüd 15k vaatajat veebilehel välja?
    Üldiselt 15k peale vist peale Delfi korraga meediamajade serverid jooksevad lukku jah.

    Kommentaar


      ESPN stream kes onlines vaadata tahavad

      Kommentaar


        nüüd vähemalt igas Inglismaa mängus Shaw ja Mourinho beef ära mainitud

        läkski kaua aega

        Kommentaar


          Tom Cruise käis isegi Wimbeldonis finaalil ka.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Tom Cruise käis isegi Wimbeldonis finaalil ka.
            ERRis ei saa saientolooge promoda.

            Kommentaar


              Ma ka mõtlesin 5 minutit, et kas Beckham lõi nukke Tom Cruisega. Oeh.
              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

              Kommentaar


                Et siis oli Cruise?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Ei viitsinud turniiri ajal stuudiot vaadata, aga siit-sealt jäi silma ikka, kuidas Järvela rääkis meeskonnalugusid, vaadati mingeid pressikonverentside ja treeningute klippe, vastavast rahvusest külalised käisid vestlemas. Aga finaali eel - mitte midagi sellist.

                  Lihtsalt üks heietamine stuudio laua taga ja pärast taktikalaua taga. Mitte mingit melu ei olnud. Mitte, et see midagi suurepärast oleks olnud, aga oleks vähemalt finaalieelset staadionitränagi näidanud. Ei, heietame.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Ei viitsinud turniiri ajal stuudiot vaadata, aga siit-sealt jäi silma ikka, kuidas Järvela rääkis meeskonnalugusid, vaadati mingeid pressikonverentside ja treeningute klippe, vastavast rahvusest külalised käisid vestlemas. Aga finaali eel - mitte midagi sellist.

                    Lihtsalt üks heietamine stuudio laua taga ja pärast taktikalaua taga. Mitte mingit melu ei olnud. Mitte, et see midagi suurepärast oleks olnud, aga oleks vähemalt finaalieelset staadionitränagi näidanud. Ei, heietame.
                    Mina eile ühe lehe sporditsättis: "Kes see tõmmu mees on, kes karika statkale tõi?"
                    Spordispets: "Taktikalaud on ju veel."
                    Ma: "Aa."

                    Kommentaar


                      See oli ka pull kui Zelinski poolajal soovitas Mancinil teravust juurde tuua ja keskväljale Barella sisse tuua ning Süvari kohe mingi, et kuule ta platsil juba
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Ma oleks tahtnud eile ennem mängu näha lõputseremooniat või mida iganes seal pakuti rahvusvahelises telepildis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Ma oleks tahtnud eile ennem mängu näha lõputseremooniat või mida iganes seal pakuti rahvusvahelises telepildis.
                          Mis seal ikka, itaallased juubeldasid, inglased nutsid. See on liigne emotsionaalsus, mida pole vaja siin eestlastele jagada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                            Saab tuua kerge paraleeli Eurovisiooniga, kus iga aasta osutub mõni uus vahva "vähemus" järksu märkimisväärseks ning kui lugu vähegi okei on, siis tuleb võit ka. Isiklikult Taani satsi mängustiili ei oska mitte kuidagi huvitavaks, veel vähem "seksikaks" pidada. Natuke sama ka Islandiga - kahju, et see märkimisväärsus saavutatakse laiemas rahvalikus pildis häälitsemiste ja südameriketega, Põhjamaade puhul siis hiljutisematel näidetel...

                            Ma võib-olla lihtsalt natuke rohkem vanakooli jalgpallifänn nende asjade koha pealt...
                            vanakooli jalgpallifänn mäletaks ju Taanit anno 1986 ja 1992 ja 1998.

                            minu jaoks Põhjamaadest konkurentsitult kõige "seksikama" mänguga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mis seal ikka, itaallased juubeldasid, inglased nutsid. See on liigne emotsionaalsus, mida pole vaja siin eestlastele jagada.
                              Ta mõtles ilmselt seda mängueelset tränapidu ilutulestike ja lippudega. Ma vähemalt eeldan, et ilmselt seal see Martin Garrix esines.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X