320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Zelinski keiss oli ikka sees?
    Ei olnud aga Rafa Nadal kuskil midagi tegi.

    Kommentaar


      Väga häiris täna,et ETV2 stuudios on inimesed mingis casual jopedes ja dressides. Mingi standard võiks ikka olla.

      Kommentaar


        Peab jälle vinguma.
        Ma saan aru, et keskmine Kalju ja Levadia fänn saab vene keelest aru, kuid mind täitsa huvitaks mida siis Frantsev seal peale mängu rääkis.

        Kommentaar


          Ma ei oleks kindel, et keskmine Kalju fänn saab aru.

          Kommentaar


            Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
            Peab jälle vinguma.
            Ma saan aru, et keskmine Kalju ja Levadia fänn saab vene keelest aru, kuid mind täitsa huvitaks mida siis Frantsev seal peale mängu rääkis.
            Ma ei saa üldse aru, et miks seda Frantsevit kutsutakse. Ta ei taha rääkida, ta oskab ainult vene keeles ja ei anna mingit väärtust. Kellegil on tema vastu vist lihtsalt liigne sümpaatia.

            Kommentaar


              Tegelikult on ju loogiline kõige kõrgem šeff intekale paluda. Levadia puhul on mitmeid kordi tahetud Savicit, aga tuleb hoopis Vassiljev.

              Kommentaar


                Kui Rimo Hunt hakkab Zelinskit härraks kutsuma, on aeg ilmselgelt hiline. Haha, Aet.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Kui Rimo Hunt hakkab Zelinskit härraks kutsuma, on aeg ilmselgelt hiline. Haha, Aet.
                  No, Zelinski siiski legend.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    See on suht õudne praegu. Kuidas põhikommentaatorit pole?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      See on suht õudne praegu. Kuidas põhikommentaatorit pole?
                      Jõudsin 5-minutilise hilinemisega ja tahtsin ka seda retoorilise küsimust esitada. Pärnpuu ja Lelovi duo 😂
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Ma ei tea kuidas teile, kuid minu arust pole okei, et mingites sulejopedes on stuudioanalüüs.
                        Mingid standardid võiks olla ikka riigitelevisioonis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
                          Ma ei tea kuidas teile, kuid minu arust pole okei, et mingites sulejopedes on stuudioanalüüs.
                          Mingid standardid võiks olla ikka riigitelevisioonis.
                          Minul on jällegi tunne, et Aetil on täna paha tuju. Mingid standardid võiks olla ikka riigitelevisioonis.

                          Kommentaar


                            Mis teema sellega oli, et Kristjan Kalkun ei olnud staadionil, vaid staadionilt väljas kui mängust spordiuudistesse ülevaate tegi? ETV ei tohi viaplay tõttu, isegi enam statale minna?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                              Mis teema sellega oli, et Kristjan Kalkun ei olnud staadionil, vaid staadionilt väljas kui mängust spordiuudistesse ülevaate tegi? ETV ei tohi viaplay tõttu, isegi enam statale minna?
                              See on suhtkoht tavaline, et kui telepildi õigused on müüdud mingile kanalile, siis teised ei tohi sealt ise mingit videomaterjali toota.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                See on suhtkoht tavaline, et kui telepildi õigused on müüdud mingile kanalile, siis teised ei tohi sealt ise mingit videomaterjali toota.
                                Kalev/Cramo kossumängu ajal nad said platsi kõrval seista ja isegi mingit uudispilti paarist olukorrast. aga Delfi pole ka päris Viaplay, kes kõik kraanid jaksaks ära osta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X