320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • LaRaBla
    replied
    Päris huvitav fenomen, kuidas naiste ja meeste seas sobib liivaväljak hoopis erinevatele mängijatüüpidele. Kui meeste seas on liivaväljakutel alati kõige edukamad olnud head palli tagasiajajad, siis naiste seas näiteks Wozniackile see kate ei tundu eriti sobivat. Kui kasvõi Roland Garros võitjate listi vaadata, siis viimane traditsioonilise liivamängija tüüpi võitja oli Schiavone aastal 2010. Peale seda võitnud Li Na, 2xSharapova, 2xSerena, Ostapenko ja Muguruza.

    Kanepi vist ka kunagi öelnud, et liivaväljakud istuvad talle kõige rohkem, kuigi liikumine on küll tema mängus kõige nõrgem aspekt.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Navas Vaata postitust
    Anett poolfinaalis! Äge!
    See oli ikka päris robustne shit.

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Anett poolfinaalis! Äge!

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    🐿👌👌👌👌

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Halep ei väänanud minu meelest samamoodi. Aga nende hüppeliigestega võib tõesti hästi minna. Pigem mitte...
    Mulle tundus, et Halepil läks ka ikka jalg täiesti viltu. Aga et mitte ainult mingitest jalaväänamistest rääkida, siis mainime selle ka ära, et päris korralik võit tuli. Homme UK on natuke liiga raske vastane ilmselt, aga püsimajäämine on garanteeritud.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Oleneb, ei pruukinud üldse hullult minna. Halep väänas samamoodi AO esimeses voorus ja jõudis peale seda finaali veel.
    Halep ei väänanud minu meelest samamoodi. Aga nende hüppeliigestega võib tõesti hästi minna. Pigem mitte...

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    See portugallana vigastus oli päris auch praegu. Ma tean, mida ta tunneb.
    Oleneb, ei pruukinud üldse hullult minna. Halep väänas samamoodi AO esimeses voorus ja jõudis peale seda finaali veel.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    See portugallana vigastus oli päris auch praegu. Ma tean, mida ta tunneb.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Kasutades tavaks saanud väljendeid, siis kommunikeerimine oleks võinud olla parem. Aga üldiselt ei maksaks Kanepit ka maha tampida. Vähemalt selle loobumise eest mitte. Tema rahanõudest tulid ikka teised avalikkuse ette.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Tennis pole võistkondlik spordiala. Siin pole mingit tenniseliidu süsteemi, mis tegelikult on teda üleval hoidnud ju. Ta on ikka algul üsna enda raha, siis sponsorite raha (Tallink) ja siis sealtkaudu tenniseliidu raha saanud. Seega ma päris ei näe põhjust, et peaks tulema ja tänama. Sellises karjääriosas on ikka kõik kinni rahas.
    Tenniseliidu süsteem on mõneti erinev kergejõustiku või jalgpalliliidu süsteemist. Ja ala ise ka, sest tennis kui spordiala oluliselt suuremas osas isemajandav kui mõned teised. Tennisehallid investeeringuna (nt rocca keskus kuulub investeerimisfondile) sobilikud ka erakapitalile (vs näiteks jalgpall või kergeraks) jne.

    Sinna juurde lisandub nüd eneseupitamise mööde sponsoritel. Enne Sõõrummad Siff, siis tuli Sõõrumaa, kes oli nõus suuremalt sponsoreerima "püha üritust" (nt ehitama halli, mille küll savipätsil lasi pärast kinni maksta, lisaks andekatele noorsportlastele küllaltki uhked elamistingimused ja treenerite töötasud Tallinnas (nt Raisma)). Siis tuli Pant, kes oli nõus veelgi rohkem panustama (nt lasnamäele hall + sponsoreeringud noortega ja fed/davis cupi liikmetega jne).

    Sisuliselt on Kaia jt sportlased saanud päris suuri sponsorlusi just läbi tenniseliidu ja selle presidendi. See, kelle rahakotist see de jure tuleb, ei ole lõpuks oluline. Kaia puhul tsiteeriks Enn Panti "ja nüüd on tulemus käes".

    Mul personaalselt kodanikuna ei ole mingit ootust, et tennisistid peaksid oma "riiki" esindama. Tennisistina on sul see tegelikult konkreetne laks põhimõtteliselt enda rahakoti pihta. Ja seetõttu Fed ja Davis Cupi eest ka makstakse.

    Mis puudutab aga seda kaasust, et kus mingi eit tõmbab lihtsalt vee peale avalikus meedias oma pikaajalisele sponsorile - vot see ei meeldi mulle. Mis kuradi jutt see on, et Pant lunis VIP pileteid? Esiteks on see mängijate poolne VIP piletite andmine sponsoritele/sõpradele ülitavaline (tean isiklikult vähemalt 20 inimest, kes neid võimalusi on erineval ajal GS-del nautinud) asi ning päris kindel olen ka selles, et ühe riigi liidu president saab konkreetsele mängule piletid VIP tsooni ka ilma mängijata.

    Teiseks, milleks sellist asja on vaja rääkida? Kui sa paned Kaia muud lobisemised ka konteksti, siis tulemus on see, et tegemist on küllalti labiilse käitumisega. Ja kui ma oleks sponsor, siis mul oleks ikka päris kurb meel, kui oled kuhugi milli tagunud (olgu selle ajendiks mistahes põhjus) ning siis mingi miki hakkab pärast paukuma ka veel läbi kolmandate isikute.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    kui keegi on sinu karjääri toetanud 1+ meuriga, siis võiks oma "karjääri lõpus" tulla ja öelda aitäh, saades veel 50-75k (tõsi, mitte küll 140k) selle eest koos paari mänguga. Selmet saata mingi washed up lüürik-poliitik oma musta tööd tegema ja pingeid kruvima. Aga eks see ole mentaliteedi küsimus. Samamoodi nagu on mentaliteedi küsimus mõned Kaia varasemad tegevused.
    Tennis pole võistkondlik spordiala. Siin pole mingit tenniseliidu süsteemi, mis tegelikult on teda üleval hoidnud ju. Ta on ikka algul üsna enda raha, siis sponsorite raha (Tallink) ja siis sealtkaudu tenniseliidu raha saanud. Seega ma päris ei näe põhjust, et peaks tulema ja tänama. Sellises karjääriosas on ikka kõik kinni rahas.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    - kui su karjäär on lõpukorral
    - kui sa valid mänge vastavalt eduvõimalusele ja rahavõimalusele
    - kui sul on karjääri jooksul olnud kümneid vigastusi, sh. kroonilisi hädasid.

    Siis suhtsuva turniiri jaoks küsidki raha. Ja ärge tulge rääkima "koondise esindamine on auasi"-mantraga. Keegi üleüldse mäletab, kellega eelmisel aastal Eesti mängis? Kes seal mängisid? Millal oli parim turniir? Mitu korda on Kanepi seal käinud?
    kui keegi on sinu karjääri toetanud 1+ meuriga, siis võiks oma "karjääri lõpus" tulla ja öelda aitäh, saades veel 50-75k (tõsi, mitte küll 140k) selle eest koos paari mänguga. Selmet saata mingi washed up lüürik-poliitik oma musta tööd tegema ja pingeid kruvima. Aga eks see ole mentaliteedi küsimus. Samamoodi nagu on mentaliteedi küsimus mõned Kaia varasemad tegevused.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    veider tõesti, et mida raskem on mängida, seda suurema summa küsib.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Pole ju õige pealkiri.
    Seda on asjaosalised öelnud, et raha küsida oleks fine.
    Ta küsis utoopilise summa (100 000€) raha selle eest. Whole different case.

    Minu silmis küll vähemalt aktsiad langesid korralikult. Mulle tundub veider see jutt, et "tegelikult nii raskelt haige, et üldse jeeli-jeeli püsib elus" samas oleks kõvasti plekki pritsitud siis oleks olnud kohal nagu viis kopikat?!?!
    - kui su karjäär on lõpukorral
    - kui sa valid mänge vastavalt eduvõimalusele ja rahavõimalusele
    - kui sul on karjääri jooksul olnud kümneid vigastusi, sh. kroonilisi hädasid.

    Siis suhtsuva turniiri jaoks küsidki raha. Ja ärge tulge rääkima "koondise esindamine on auasi"-mantraga. Keegi üleüldse mäletab, kellega eelmisel aastal Eesti mängis? Kes seal mängisid? Millal oli parim turniir? Mitu korda on Kanepi seal käinud?

    Leave a comment:


  • rainis007
    replied
    Pole ju õige pealkiri.
    Seda on asjaosalised öelnud, et raha küsida oleks fine.
    Ta küsis utoopilise summa (100 000€) raha selle eest. Whole different case.

    Minu silmis küll vähemalt aktsiad langesid korralikult. Mulle tundub veider see jutt, et "tegelikult nii raskelt haige, et üldse jeeli-jeeli püsib elus" samas oleks kõvasti plekki pritsitud siis oleks olnud kohal nagu viis kopikat?!?!

    Leave a comment:

Working...
X