320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• ericbana
    replied
    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
    kuulge aga eilne mäng oli juba peaaegu korvpalli moodi.
    Ainult sellepärast, et mingi ime läbi visati eile kolmesed sisse. Kui need poleks kukkunud, siis olnuks koondis ka silmnähtavalt sita Portugaliga hädas olnud. Eile vedas, et visata lasti. Mõni vähe parem meeskond ei lase ja siis on jälle perses.

Leave a comment:

• cbulls13
    replied
    kuulge aga eilne mäng oli juba peaaegu korvpalli moodi.

Leave a comment:

• metssiga
    replied
    eks taltsi kammitseb see ikka kõvasti, et ta ei tohi ju kaitses vigu teha, mitmel võttis tegelikult arusaadaval põhjusel käe ära, et mitte viga teha. pealegi eks ta ole tõesti veidi nigelas hoos ka, ent eks roll eeldabki rohkemat, kui itaalias viimati ntks, kus ta play offis omade asjadega sai küll kenasti hakkama. aga mis puutub sellesse mitmekülgsuse juttu, siis tõsi ta on, et sõltume kolmestest, oleme alati sõltunud ja jäämegi sõltuma tundub. mis parata. aga eilse kohta palju halba öelda polegi ehk tehti liialt rumalaid vigu kuskil kolmese joone taga trappides ja katetest mööda võideldes. õnneks portugal viskas kõvast mööda vabakaid ja teine asi oli pallikaotused, natuke palju siiski. ja kuigi kanguri enda skoor ja saldo üldse jäi mõistagi lahjema poolseks, siis kohalolu ise andis mu arust tunda, oli olemas mees, kes häält tegi platsil, juhendas kaitses, pragas kui mäng kinni jooksis. on näha et enesekindlus on mehel teine, kui teistel meestel. ei pahandaks isegi selle topelt vea üle, mis tanel sokule tehtud idiootse vea järel õiendamise eest sai. keegi pidi meelde tuletama portugali vennale, et ei ole mõtet niisama lõhkuda pettumuse pealt.

Leave a comment:

• budu
    replied
    Nägin vaid esimest poolaega ja selle põhjal ongi Taltsi tase Tartu Rock! Vaatan mängu statistikat ja seal on mees korralikud punktid visanud. Aga vastas oli ka vaid Portugal aga kuidagi väga ebakindel on ta neis valikmängudes olnud

Leave a comment:

• Halb ründaja
    replied
    Tehtigi 21 punktiga ära. Eks see Eesti korvpall vist toitubki sellel, kuidas kolmesed lähevad. Erilist mitmekülgsust küll pole sellel pundil.

Leave a comment:

• lenc
    replied
    Enne viimast veerandaega viskaks välja sellise hüpoteesi: 21-punktine võit on liiga suur.

Leave a comment:

• jyriöö
    replied
    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    Kui peaks alagrupi võitma, mis siis edasi. EMile veel ei saa? Ma olen täiesti ignorant...
    Tehke klubi. Foorumikasutaja vandersell küsis süüdimatult ca 48h peale sündmuste kulminatsiooni, et kas vehklejad võitsid midagi.

4 gruppi mürgeldavad, võitjad selgitavad poolfinaalides kodus-võõrsil süsteemis kaks finalisti ja nood omakorda samal moel ühe, kes 2015 finaalturniirile pääseb. Kui Eestil peaks jopastama, siis kohtutakse järgmises voorus D grupi võitjaga (ilmselt Valgevene koos Mürka ja tema persega).

Leave a comment:

• _AI_
    replied
    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    Kui peaks alagrupi võitma, mis siis edasi. EMile veel ei saa? Ma olen täiesti ignorant...
    Väga suure tõenäosusega Mürka Valgevenega kokku.

Leave a comment:

• vello99
    replied

Leave a comment:

• lorenzo
    replied
    kes tahab Portugali kanalilt vaadata, siis siit näeb- http://www.estadiofutebol.com/sporttv

Leave a comment:

• ivar5lepik
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Nagu arvata võis, siis Portugalis kedagi see korvpall ei huvita, aga kas siiamaani pole selge, mida FIBA Hollandi asjus otsustas?
    Homme lubati otsustada.

Leave a comment:

• budu
    replied
    Krt hümni ka peaaegu keegi kaasa ei laula! Krt üks kõva hümni laulmine annab mängule kindlasti kõva laengu kaasa, aga ei! Pigem hoiame oma suud kinni

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Nagu arvata võis, siis Portugalis kedagi see korvpall ei huvita, aga kas siiamaani pole selge, mida FIBA Hollandi asjus otsustas?

Leave a comment:

• roque jr
    replied
    Kui siin on korvpallisõpru, kellel on tahtmine, soov ja huvi tegeleda korvpalliga, aga puudub kollektiiv, kus seda teoks teha, PM-ige.

Leave a comment:

• Diz
    replied
    Jõusaali peaks tõesti mõne mehe saatma. Äkki siis püsib pall ka käes.....

Leave a comment:

Working...
X