320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Kasepats-Pidur
    replied
    Up!
    Kallid foorumi ajakirjandus-insiderid, rääkige ära mis sahinad liiguvad teemal "korvpalliklubi formerly known as Rock ja Eesti Meedia (Postimehe) kihluse katkestamine"?

    Leave a comment:


  • maamesilane
    replied
    Mis kamm selle Rock/Postimees/Ülikool pundiga on?

    Leave a comment:


  • Delfino
    replied
    Ei ole! Eile karistati see tallinn city ka ära kodumaises kossus. See on nunnu

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    kuulge spetsid

    GSW võit 1,68 tundub suht nunnu koef ju? EI?

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Ükskõik, kas maalt või mitte, aga eile sai Rock matsipaki. Maaainid, muud midagi.

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    p.s. olles aastaid käinud nii emma kui kumma kodusaalis, siis võõrsil käiva fännisektori kontekstis on ehitustööristakate käitumine ikka kordades ebameeldivam.
    Kui mina viimati Tallinnas mänge käisin vaatamas, tõsi küll neli aastat tagasi, siis pidasid Cramo fännid end paremini üleval. Ja miks? Sellepärast, et Tartus olid kuni viis jõmmi, kes iga jumalama mäng oli täis nagu tinavile ja käitusid ka vastavalt. Iga kord samad näod. Samas on minu kogemus vana.
    Ja Tartus pole ka mängudele kunagi käinud.

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Eks ta ole, kogukondlik värk mõneti- sa ei leia vist tartlast (sündinud), kes oleks Cramo fänn, aga põlistallinlasi tean mitmeid, kes Rocki särk üll käivad ja sinna fännisektorisse ka trügivad. Ju sealt ka vähe kraadim fänlus.
    Tean ka tartlast, kes ise kossugi mänginud Tartus ja pole Rocki fänn.

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    Tartu on maakoht ju. Mis jaurate nii pikalt üldse.

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    "cramo beibed saavad labidaga" ja "värki" kuulen ma esimest korda.
    See on vist rohkem Delfi kommentaariumi varasalvest, kus sellise kommentaarita ei alga vist ükski Cramo mäng.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Sa ei pea oma hoiakut uuesti selgitama. Ma sain su mõttest aru isegi olukorras, kus sõnad ei oma vähemalt definitsiooni järgi seda sisu, mida sa mõtlesid.

    Aga vat, mulle kui teisele "Tartu ja Tallinna kossuelu jälginud inimesele" tundub hoopis vastupidi. Et ühed nagu tahavad eriti kõrgelt lennata, aga sisu ei tule no kuidagi järgi. Teised on rahul sellega mis on ning vahepeal isegi õnnestub boonusena neile kõrgema lennuga vendadele vastu saada.

    p.s. olles aastaid käinud nii emma kui kumma kodusaalis, siis võõrsil käiva fännisektori kontekstis on ehitustööristakate käitumine ikka kordades ebameeldivam.

    pps. "cramo beibed saavad labidaga" ja "värki" kuulen ma esimest korda. Shitty kontekst oli lihtsalt tõgamine ning ilmselt ei ole sama kaaluga.
    Ei meeldi kummagi fännisektori lähedal istuda. Tartus on vist asi ka paranenud, mina käisin seal 2000. algul rohkem, 2000. keskel pisut vähem, siis oli räuskamist küllalt ja pidi pidevalt vahtima, et õlletatti kraevahele kogemata ei saa.

    Eks identiteet väljendub end sageli vastandumises, see on sageli enese defineerimisel üsna oluline. Palju sõltub ju kas ollakse piibeleht või vestmann, eriti kui veel barankadega alla jäädakse mitu aastat järjest (või siis kui legendaarne 24-0 tehtid viie minutiga või Tanoka oma imeviske tegi). Eks ta ole, kogukondlik värk mõneti- sa ei leia vist tartlast (sündinud), kes oleks Cramo fänn, aga põlistallinlasi tean mitmeid, kes Rocki särk üll käivad ja sinna fännisektorisse ka trügivad. Ju sealt ka vähe kraadim fänlus.

    A meil see asi tavaliselt internetis trollimisega piirdub (kunagi vist natuke löödi kah, aga äga vähe), nt Lätis mind tõsiselt üllatas niivõrd tugev Riia ja Ventspilsi ultrate vastasseis, Ventspilsis kunagi käies mingi seltskond pidas vajalikuks Vefi särgiga ringi kõndivat seltskonda autoga jälitada, seda veel südasuvel. Rääkimata siis juba Zalgirise ja Rytase fännide legendaarne lööming Tartus.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Kahjuks räägivad enne postitatud sõnad pisut teist keelt (shitty ja värki), enne tannusid ja püssi punast defineerib Rocki (mitte õlu!) armastust sageli mingi "Cramo beibed saavad labidaga" värk. Ausõna.

    See võiks käia ka "tähelepanekud elust" teema alla, aga nii mulle pikemaajalise Tartu ja Tallinna kossuelu elanud inimesena tundub, on see nüüd tark või mitte. On seltskond koduse kossu jälgijaid, kes Rocki ei seedi kohe üldse, aga enamuses pole nad ka mingid Cramo ega Ehitustööriista fännid, aga vat vastupidist ei ole väga kohanud- Rocki fännidel käib see defineerimine liigagi sageli läbi pealinna klubi. Muidugi, see ei käi Kalmre jms korüfeede kohta. Ja erandeid muidugi on ka, mõlemale poole.
    Sa ei pea oma hoiakut uuesti selgitama. Ma sain su mõttest aru isegi olukorras, kus sõnad ei oma vähemalt definitsiooni järgi seda sisu, mida sa mõtlesid.

    Aga vat, mulle kui teisele "Tartu ja Tallinna kossuelu jälginud inimesele" tundub hoopis vastupidi. Et ühed nagu tahavad eriti kõrgelt lennata, aga sisu ei tule no kuidagi järgi. Teised on rahul sellega mis on ning vahepeal isegi õnnestub boonusena neile kõrgema lennuga vendadele vastu saada.

    p.s. olles aastaid käinud nii emma kui kumma kodusaalis, siis võõrsil käiva fännisektori kontekstis on ehitustööristakate käitumine ikka kordades ebameeldivam.

    pps. "cramo beibed saavad labidaga" ja "värki" kuulen ma esimest korda. Shitty kontekst oli lihtsalt tõgamine ning ilmselt ei ole sama kaaluga.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    kui tahad thinly-veiled-keel-põses huumorit tegema, siis katsu ikka jälgida, et sõnad omaksid mingit mõtet. "Kompleksis maandama" - mida küll tark härra selle all mõelnud? Tartu identiteet on kaarsilla-tannu, püssi punane, lohakad tudengitüdrukud ja vähe venelasi. Cramoga ei seostu see küll kuidagi.
    Kahjuks räägivad enne postitatud sõnad pisut teist keelt (shitty ja värki), enne tannusid ja püssi punast defineerib Rocki (mitte õlu!) armastust sageli mingi "Cramo beibed saavad labidaga" värk. Ausõna.

    See võiks käia ka "tähelepanekud elust" teema alla, aga nii mulle pikemaajalise Tartu ja Tallinna kossuelu elanud inimesena tundub, on see nüüd tark või mitte. On seltskond koduse kossu jälgijaid, kes Rocki ei seedi kohe üldse, aga enamuses pole nad ka mingid Cramo ega Ehitustööriista fännid, aga vat vastupidist ei ole väga kohanud- Rocki fännidel käib see defineerimine liigagi sageli läbi pealinna klubi. Muidugi, see ei käi Kalmre jms korüfeede kohta. Ja erandeid muidugi on ka, mõlemale poole.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Vallo Reinkort oli jah hea poiss. Endale meeldis kunagi Anti Vasara ja Heiko Rannula punt. Olid kuidagi sümpaatsed kutid.

    Meelde tuleb huvitav seik ka - klubis illusioon ühele tuttavale tüdrukule tuli juurde mingi ilgem koll, kes ütles, et "vabandage, neiu, Asko Paade sooviks, et te tema lauda tuleksite". now that's gangsta.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Martti Lasn on ikka Pärnu legend. Rock võib olla Tartu legend ja värki, aga võistkond sisuliselt eks-cramolasi ja tallinlasi täis. Trepi Dronn on viimane mohikaanlane. Aga tartlasega Rocki ja Cramo eelistustest rääkida on sama hea kui hakata lasnamäelasele Nõmme eeliseid selgeks tegema-ette tulutu. Jube kahju vaid, et see Tartu identiteet sageli mingis Cramo kompleksis maandub või maandab.
    kui tahad thinly-veiled-keel-põses huumorit tegema, siis katsu ikka jälgida, et sõnad omaksid mingit mõtet. "Kompleksis maandama" - mida küll tark härra selle all mõelnud? Tartu identiteet on kaarsilla-tannu, püssi punane, lohakad tudengitüdrukud ja vähe venelasi. Cramoga ei seostu see küll kuidagi.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Marti Lasn. Loomaarst. Andrus Renter oli ka šeff djüüd.
    Martti Lasn on ikka Pärnu legend. Rock võib olla Tartu legend ja värki, aga võistkond sisuliselt eks-cramolasi ja tallinlasi täis. Trepi Dronn on viimane mohikaanlane. Aga tartlasega Rocki ja Cramo eelistustest rääkida on sama hea kui hakata lasnamäelasele Nõmme eeliseid selgeks tegema-ette tulutu. Jube kahju vaid, et see Tartu identiteet sageli mingis Cramo kompleksis maandub või maandab.

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied
    Minu lemmik omal ajal oli Vallo Reinkort. Potisoenguga tüüp, kes lasi nurgast hästi kolmeseid. Miks ta ühele varateismelisele mitte-Tartu kutile sümpatiseeris on nüüd tagantjärgi võimatu öelda. Potisoengut kandsin ka mõnda aega.

    Leave a comment:

Working...
X