320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• metssiga
    replied
    no ma soovin küll mehele igati edu ja loodan et saab selle ajaga jala uksevahele itaalias. respekt, selle eest, et ei taht olla lihtsalt järgmine tanel sokk ja passida ülejäänud karjääri mugavustsoonis.

Leave a comment:

• eika
    replied
    Kurat seda teab. Mõnikord mingite Euroliiga ameeriklaste puhul olen imestanud "dafak, alustas karjääri Itaalias esiliigast, päris kummaline". Ricky Hickman ja Kyle Hines näiteks. Või siis vaadates ülejäänud kahte Veidemanni klubi leegionäri, siis Okoye oli varem Kanguri klubikaasalne Itaalia kõrgliigas ja Ray (kelle asemel pm Veidemann läks) on mänginud ka NBAs ja mujal tippliigades. Mõlemad suure tõenäosusega oleksid Kalevis põhivennad. Teisalt on samal tasemel mängimas käinud Jurtom ja Järvelainen, siis ma ei teagi. Eeldatavasti nõksa kõvem tase kui Meistriliiga ja valgusaastate kaugusel VTBst.

Leave a comment:

• futbolidipaul
    replied
    Keegi ei teab kui kõva Itaalia esiliiga on?

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Võis eeldada, et Cramos on võrreldes Tarvaga rohkem profiklubi, aga tutkit. Kõikidest üleminekutest saaks ju aru, aga kui üleminekute periood läbi on, siis peaks ka salajased üleminekud keelatud olema.

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Aga kuidas siis Veideman sellest hiljem läks?
    Lahkuda saab ju alati, kui sihtriigis on mängijate registreerimine avatud. Lihtsalt Cramo ei saa uusi mängijaid juurde regada. Ja Veidemanil nagu enamikel Eesti korvpalluritel on ilmselt mingi välismaa klausel lepingus sees ja klubi ei saanud kätt ette panna.

Leave a comment:

• futbolidipaul
    replied
    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Noup, 28 veebruar oli viimane võimalus.
    Aga kuidas siis Veideman sellest hiljem läks?

Leave a comment:

• marcello
    replied
    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    http://sport.delfi.ee/news/korvpall/...st?id=77446440

See nüüd küll Cramole hea uudis ei olnud. Vist ei jõuta asendust ka enam leida.
    Noup, 28 veebruar oli viimane võimalus.

Leave a comment:

• futbolidipaul
    replied
    http://sport.delfi.ee/news/korvpall/...st?id=77446440

See nüüd küll Cramole hea uudis ei olnud. Vist ei jõuta asendust ka enam leida.

Leave a comment:

• Aílton
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Ma pole seda siin eriti reklaaminud, kuid see Janar Sooga oli väga hea saade: http://www.ohtuleht.ee/786345/viies-...rgemal-tasemel
    Oli/on tõesti!

Leave a comment:

• Martin
    replied
    Ma pole seda siin eriti reklaaminud, kuid see Janar Sooga oli väga hea saade: http://www.ohtuleht.ee/786345/viies-...rgemal-tasemel

Leave a comment:

• JuriM
    replied
    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Eelmistel aastatel suutis ju.. Mis siis suvega muutus?
    Ise oskan mõelda vaid sellele, et põhjus võib olla suvises üsna raskes valikturniiris, kus Veideman ja Sokk ning ka teised Cramo eestlased olulist rolli mängisid + Arbeti vigastus. Mäletan, et Real Madridi kossuklubi hispaanlased, kes 2015 suvi EM-i võitsid, ei saanud ka eelmine hooaeg Euroliigas absoluutselt end käima ja nende tiitli kaitsmine lõppes play off-is kuivalt Fenerbahce vastu, kuhu nad ka lõpuks läbi häda jõudsid.

Mis asi täpselt? Et paremaid legionääre ei saada palgata?
    Just nii, rahakott on nii õhuke, et saame vaid teiste ülejääke nillida ja loota, et keskmisest parem mees kukub sülle.

Leave a comment:

• Gallacher
    replied
    Ise oskan mõelda vaid sellele, et põhjus võib olla suvises üsna raskes valikturniiris, kus Veideman ja Sokk ning ka teised Cramo eestlased olulist rolli mängisid + Arbeti vigastus. Mäletan, et Real Madridi kossuklubi hispaanlased, kes 2015 suvi EM-i võitsid, ei saanud ka eelmine hooaeg Euroliigas absoluutselt end käima ja nende tiitli kaitsmine lõppes play off-is kuivalt Fenerbahce vastu, kuhu nad ka lõpuks läbi häda jõudsid.

Koondise osas on nii ilmselt tõesti nii pluss Arbeti best before hakkab ilmselt vanuse tõttu mööda saama.
    Aga põhiasi on muidugi leegionärides. Võib-olla on asi ka selles, et paaril varasemal aastal Cramol nendega joppas kõvasti, sel aastal oli või on harju keskmine. Nii Elegari- Machado duo, aga ka Benson, Freimanis, Boone olid ikka ropud õnnestumised, mida näitab ka mõne nimetatu hilisemad lepingud.

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    ma ise arvaks, et see võib seisneda ka teatavas moti puuduses. sama treener, sama tuumik, sama liiga, mis käib ilmselt üle jõu. teine liiga, mis aga ei nõua suuremat pingutust. lihtsalt ring on täis ja midagi peab muutma.
    Võibolla Sokk ja eriti Veidekas lootsid ka välja saada pärast väga head valukturniiri koondise eest, ja ka seetõttu väike motivatsiooni langus.

Leave a comment:

• metssiga
    replied
    Iga kord, kui ma Cramo mänge sel hooaja VTB-s olen üritanud vaadata, tekib kange tahtmine telekas vihahoos aknast välja visata. Kuradima audi sisseviskega ei saada ka kohati hakkama. Jube frustreeriv sats on see Kalev sel hooajal. Ei tea kas leegionäärid on võrreldes eelmiste aastatega kehvemad või eestlased on suvega s*temaks läinud või milles asi, aga eelmistel aastatel ei tundunud asi kuidagi nii lootuseta nagu praegu.
    ma ise arvaks, et see võib seisneda ka teatavas moti puuduses. sama treener, sama tuumik, sama liiga, mis käib ilmselt üle jõu. teine liiga, mis aga ei nõua suuremat pingutust. lihtsalt ring on täis ja midagi peab muutma.

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Algselt postitas risto Vaata postitust
    Lisaks panevad oma lati alt läbi ka omad poisid -Veidekas ja Sokk.
    Vabalt võib olla asi treeneris, kes ei suuda seda sära\võitlustahet silma tuua või oma mõtteid edasi anda.

Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Asi on puhtalt rahas, seda on juba korduvalt öeldud.

Leave a comment:

Working...
X