320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma suurt kottigi ei tea, aga selle punkti kohta julgeks küll sõna võtta:

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

    10. Kas kohapealsed õmbleja teenused on tõepoolest kulda väärt? Mida ma siinpuhul silmas pean pidama? Kuidas ülikonda välja valida? Kaua seda tehakse? Kellel seda teha lasta? Mida peale ülikonna veel kohapeal lasta teha?
    Oled Sa päris kindel, et see on üldse mõistlik mõte? Minu umbusk põhineb sellel, et ma ei ole eriti veendunud kõiksugu presside ja vormide olemasolus neis kohalikes õmblusateljeedes. Samuti on natuke kahtlane küsimus materjal.
    Et noh, kusagile firma jõulupeole vast kõlbab selga tõmmata üll küll, aga kas see nüüd peen töö on, millega erakonna valimisplakatil poseerida? Ei usu.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Remark: ma olen seal kolm kuud elanud.

      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Tai, Phuket
      1. Kas ma pean millegi vastu ekstra vaktsineerima? Kus ma tean, mille vastu ma juba olen vaktsineeritud?
      See on nii loll küsimus, et ei hakka isegi vastama.

      2. Mida võtta Taisse reisile kaasa?
      Midagi. Kõik on saadaval, nahhui sa seda päikesekreemi kaasa vead. Noh, kui kindlasti vaja, siis võta.

      Muu on tavaline ehk rohud. Külmetuse omad lisaks kõhu omadele samuti, sest 7-11nid on mingi -8 ja väljas +30, et võib maha tõmmata kohe.

      3. Kas Taisse reisile minnes on kaasa vaja mingisugust vooluadapterit?
      Ei.

      4. Millisest portaalist on kõige mõistlikum Tai hotelle vaadata? Bookingust? Mis on normaalne öö hind kahele? 30-40€?
      Ainult täielik turist bookib seal nii, kuid kuna sa oled tõenäoliselt väga lühikest aega ja lähed kohe-kohe, pole mittegi midagi muud teha kah.

      5. Kuhu piirkonda tasub hotelli otsida?
      Oleneb sellest, et mida sa teha tahad. Tõenäoliselt Rawai (või Kata), mis jääb randadele ja Patongile piisavalt lähedale, kuid pole Patongis (rõve) või Chalongis (kaugel). Ise elasin küll Chalongi templi juures, et pole ka hullu, kuid uuesti nii ei valiks.

      6. Mitmeks päevaks üht hotelli on soovitatav kasutada? Kas mõned hotellid tasub ka kohapeale jätta ehk mitte eelnevalt otsida ja broneerida?
      Kui pole "enesetappude" hotell, siis pole vahet. Jällegi oleneb sellest, et mida sa seal teha tahad.

      7. Millised on õlle-söögi-massaaži-muu vajaliku ja pudipadi hinnad anno 2015?
      Oleneb, mida sa tahad. Chalongi poest saad tõenäoliselt Saku Originaali ka kätte, kuid selle eest pead muidugi maksma. Kui tahab Saksa restos Kiievi kotletti, siis see maksab rohkem kui tee ääres riis kanaga. Kui ostad turistikale lähemalt, siis on kallim jne. Patongis pole mõtet süüa.

      Mina sõin pea iga hommik siin, sest oli head asukohas teel randa (https://goo.gl/maps/X3Tnb), see Anchor Inn. Rawais on ka mitu päris kiidetud kohta, mõnes käisin, oli nii ja naa. Et kohti on väga palju. Oleneb jällegi sinu asukohast.

      Oasta turult igast jampsi (satikad jms), elada tuleb ka.

      8. Mida tasub kohapealt osta?
      Mingeid kulinaid, mida merest võetud asjadest tehakse. Riideid.

      Alati kauple ja tõmba hind kohe absurdi, sest sama teeb teine pool.

      9. Milliseid teenuseid tasub kindlasti proovida?
      Pingpong. Muu tuleb niikuinii.

      10. Kas kohapealsed õmbleja teenused on tõepoolest kulda väärt? Mida ma siinpuhul silmas pean pidama? Kuidas ülikonda välja valida? Kaua seda tehakse? Kellel seda teha lasta? Mida peale ülikonna veel kohapeal lasta teha?
      Uuri seal elavatelt eestlastelt normaalne koht, niisama pole Patongis mõtet rätsepaga kaasa minna.

      11. Mida Phuketis kindlasti teha ja kuhu kindlasti minna? Peale snorgeldamise.
      Saared, looduskeskused, loomaaed pidi sitt olema, akvaarium oli nibinnabin, vaade seal kõrval on amelemiseks okei, liblikaid näitav koht oli täitsa äge. Mine ja mängi kohalikega kuninga pargis kossu või jalkat.

      Kui on raha, lenda paariks päevaks Malaisiasse.

      Kui meretoit meeldib, mine Chalongi ja Rawai vahel rannaäärsetesse restodesse. Nende vastas on turg, sealt osta, mida süüa tahad ja vii üle tee, seal tehakse valmis sinu soovi järgi: https://goo.gl/maps/0wjyy

      12. Milliseid lähedal asuvaid saari või kohti tasub veel külastada? Peale Phi Phi.
      Google.

      13. Kas jaanuari lõpus/veebruari alguses on Tais/Phuketis mingeid festivale/pühasid/muid huvitavaid üritusi?
      Google.

      14. Millised on kõige mõistlikumad kohapealsed transpordivõimalused? Kui palju need maksavad?
      Roller, taksot kasuta siis, kui tõmbad ennast rihmaks. Rolleriga saab sisuliselt terve poolsaare läbi sõita. Pole probleemi. Eriti hea kui olete kahekesi.

      15. Millised on soovitatavad rannad? Nende plussid ja miinused? Mida kindlasti ei soovita?
      Maitse asi, kas meeldivad nt lained, teenused või privaatsus. Enne täpsustada. Randu on väga palju, samas päevaga sõidab suht kõik läbi ja saad endale lemmiku valida. Alates Rawaist hakka valima.

      16. Kui palju inimesi seal reaalselt on? Rannad on täis nagu Pärnu ranna tipptunnil?
      Ei ole, venelasi on ka vähe, sest neil pole enam rahhi, varem oli rohkem.

      17. Kui ohtlik ookeanis ujumine on?
      Õudselt, võib märjaks saada.

      18. Mida kindlasti mitte teha? Mida vältida? Mida karta?
      Googlelda Phuketi pettusi, et pane vaim valmis. Samas, kui väga loll pole, siis ei kotita, kuid mõned kindlad värgid seal on. Mitte kunagi ära kanna suurt hulka raha kaasas. MITTE KUNAGI. Kindlasti ära sellega lehvita kah. Kui sul on kallis telefon, millest kardad ilma jääda, mine sinna mingi juustuga.

      See pole väga suur oht, kuid ärge jätke jooke järelvalveta. Mul üks tuttav kammiti nii ära, et lõpetas pokris. Nägi kuradeid ja ründas mingit motikal olnud prosti. Oli joonud ühe õlle. Poll tõi küll pärast koju, kuigi pidi muidugi nood kinni maksma.

      Narkot ära tee ja ära küsi. Kui teed, siis kanepit ja rastabaaris, see on ehk selline enam-vähem ohutu koht.

      19. Häid veebisaite Tai kohta uurimiseks?
      Google.

      20. Veel mingeid soovitusi?
      Eläma laifi.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Ma suurt kottigi ei tea, aga selle punkti kohta julgeks küll sõna võtta:



        Oled Sa päris kindel, et see on üldse mõistlik mõte? Minu umbusk põhineb sellel, et ma ei ole eriti veendunud kõiksugu presside ja vormide olemasolus neis kohalikes õmblusateljeedes. Samuti on natuke kahtlane küsimus materjal.
        Et noh, kusagile firma jõulupeole vast kõlbab selga tõmmata üll küll, aga kas see nüüd peen töö on, millega erakonna valimisplakatil poseerida? Ei usu.
        Millegipärast tripadvisor ja muud lehed kiidavad taevani. Lisaks enda isikliku kogemuse põhjal ütlen et 5/5. Otsi viisakas koht, googelda nime. Kohapeal näidised, vaatad üle enne kui ostad. Odav ja hea.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Millegipärast tripadvisor ja muud lehed kiidavad taevani. Lisaks enda isikliku kogemuse põhjal ütlen et 5/5. Otsi viisakas koht, googelda nime. Kohapeal näidised, vaatad üle enne kui ostad. Odav ja hea.
          Noh, eks sõltub ilmselt ka võrdlusmomendist, millega võrrelda.
          Sest ma ei pane hetkel kahtluse alla üldse õmblustöö kvaliteeti, aga "masinapark" kõigi kumeruste ja painete pressimiseks-vormimiseks on hea tulemuse puhul vägagi oluline (see on ka näiteks meie turu ateljeede nõrk koht) samuti ka materjal, mis tegelikult kujundab hinnast oma 75%.
          Tõeline nägu tuleb ülikonnal välja peale pesu (puhastamist-hooldust). Ega uuena on iga ülikond ju kaunis.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Vao! Aitäh kõigile vastajatele. Poleks oodanud nii palju head tagasisidet!

            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            mis kuupävadel lendad? mis lennufirma, palju maksid, kui pikad reisiajad (lennud + ootamine)?
            25.01 minek, 11.02 tulek. Lennuaeg minnes 22,5 tundi.

            25.01 kell 14:00 lahkume Finnairiga Helsingist. Maandume 15:10 Heathrowl.
            17:15 lahkume Cathay Pacificuga Londonist ning maandume järgmisel päeval kell 12:50 Hong Kongis.
            14:45 lendame edasi Cathay Pacificuga (Dragonair) ning 26.01 kell 17:25 maandume Phuketis.

            Raha läks natukene alla 600€ ning piletid ostsin oktoobri alguses.

            Algselt postitas Markko Vaata postitust
            Eeldan, et lähed laevaga Soome? Kesklinna raudteejaamas hüppa bussi 615 v 620 peale. Väljuvad suht mõistlike intervallidega. Viimati sõitsin öösel, siis oli pilet 5 €. Sõltuvalt kumma liini valid (öösel kiiremini) on sõiduaeg 35-45 minutit, pluss tipptunni ummiku faktor.
            Ma kardan, et ainus variant Soome minna on tõepoolest laevaga. Lennukiga minnes peaksime Vantaa lennujaama jõudma kas 6:40, mis on liiga vara või 12:50, mis on vaid 70 minutit enne lennuki väljumist Londonisse. Edasi-tagasi Tallinn-Helsingi lennukipileti hind on 130€. Laeva puhul on ilmselt seda varieerumist natukene rohkem. Kui tahta kell 12:00 lennujaamas olla, siis peaks ilmselt valima P 25.1.2015 kl 07:30 väljuva M/S Superstari, mis jõuab 9:30 Helsingi ning maksab 22€ per face üks ots. Sealt jõuab kenasti edasi minna sinu poolt pakutud transpordivahenditega.

            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kaks tundi arvesta igaks juhuks. Juua saab. üldiselt on nendel lendudel väga raju filmikogu, mis jätab Sebe ekspressi jubedalt häbisse.
            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            1.5h vast mõistlik. Samas connected flights puhul vist saab kiiremini ka ilma probleemideta.
            Siis on sellega hästi. Meil on ümberistumiste vahe minnes 2:05 ning 1:55 ja tulles 2:30 ja 4:00. Alkohol ja filmid mulle meeldivad. Jään lendu ootama. cannuman teadis veel rääkida, et Cathay Pacific pidi maailma parim lennufirma olema

            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Selleks on kollane raamat. Üldiselt kollatõve ja A-hepatiidi vastu pole me by default vaktsineeritud.
            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Perearst äkki saab vaadat mingist süsteemist? Ma käisin eelmine kord vaktsineerimas ja teadsin et osasid asju seal kollases raamatus pole, aga tädi vaatas arvutist järgi
            Ilmselt oleme selle vaktsineerimisega ka hiljaks jäänud. Fuck it. Läheme siis ilma vaktsiinideta. Amos teadis rääkida, et vaktsiinid pididki halvad asjad olema.

            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Smectat ja söetablette. Suures koguses. Ülejäänud on vaba valik.
            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Kaasa:raha. Ülejäänud saab kohapealt ja soodsalt.
            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Tühi reisikott + väiksem seljakott. Pangakaart. Suveriided 1-2 päevaks. Muu ostad kõik kohapealt odavalt. Mina läksin teksade ja pusa väel. 2 paari sokke, 2 särki, aluspesu.
            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Midagi. Kõik on saadaval, nahhui sa seda päikesekreemi kaasa vead. Noh, kui kindlasti vaja, siis võta. Muu on tavaline ehk rohud. Külmetuse omad lisaks kõhu omadele samuti, sest 7-11nid on mingi -8 ja väljas +30, et võib maha tõmmata kohe.
            Ma saan aru, et tugevat päikesekreemi Eestist niikuinii ei saa, niiet see on mõistlik kohapealt koos päevakübaraga esimesel päeval osta. Kõige muuga arvestame ka. Aitäh.

            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            minu mälu järgi polnud.
            Selge. Aitäh.

            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
            Hotelli võid alguses paariks päevaks bronnida, saad lennujaamast minna kohe puhkama, mitte ei pea hakkama kuumuses sebima majutust. Hiljem saad oma soovide järgi kas uue koha vaadata, või vana pikendada.
            Algselt postitas kristo05 Vaata postitust
            Phuketis on siiski päris suur ja asulaid rohkem kui üks. Ise olin Patongis paar kuud tagasi. Väga tihe ööelu ja pigem aeglane päev. Booking.com kõige mõistlikum, kuid pildid ja reaalsus lähevad harva kokku. Ööbisin Patongis sellises hotellis nagu Patong Mansion. Öö kahele maksis sellel ajal 18 euri ja jäin väga rahule. (jahutus, igapäevane toa koristus + vesi, kohvi, tee ja lemmik koht oli bassein maja katusel). Broneerisin alguses 3 päevaks. Aga järgmisel päeval juba pikendasin oleku kaheks nädalaks, mis peale tõsteti meid ka klassi võrra kõrgemasse tuppa)
            Ilmselt teeme ka nii, et võtame alguses 3-4 päevaks kuhugi hotelli ning edasi vaatame juba jooksvalt. Huvitaval kombel oli ka meil Patong Mansion üheks hotelliks, mida me kaalusime. Praegu on seal hinnad igatahes tõustnud 50€/öö peale. Eks näis. Kuulame veel natukene maad.

            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Mingi a tähega leht oli ka aasia spetsiifiline. Ei tule hetkel meelde. Hinna kohta ei tea seal kandis. Pane alguses 1-2 ööd kinni ja siis kohapeal kuula maad. Kas mõned hotellid tasub ka kohapeale jätta ehk mitte eelnevalt otsida ja broneerida? Kindlasti vaata jooksvalt. Võib-olla tahad ringi liikuda, pole mütet kaheks nädalaks ennast maha müüa kohe.
            agoda.com? Või noh, vähemalt see on "a" tähega ning ma olen sellest varem kuulnud. Kuna booking.com on aga kodune ning selge, siis ilmselt jääme ikkagi selle juurde.

            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Ainult täielik turist bookib seal nii, kuid kuna sa oled tõenäoliselt väga lühikest aega ja lähed kohe-kohe, pole mittegi midagi muud teha kah. Oleneb sellest, et mida sa teha tahad. Tõenäoliselt Rawai (või Kata), mis jääb randadele ja Patongile piisavalt lähedale, kuid pole Patongis (rõve) või Chalongis (kaugel). Ise elasin küll Chalongi templi juures, et pole ka hullu, kuid uuesti nii ei valiks. Kui pole "enesetappude" hotell, siis pole vahet. Jällegi oleneb sellest, et mida sa seal teha tahad.
            Kuidas siis sina omale hotelli valiksid? Oleme Phuketis 19 päeva. Olen üritanud otsida võimalikult palju informatsiooni Phuketi kohta ning lugenud ka erinevate randade kohta ning pole seni päris selguseni jõudnud, kus kandis kõige parem elada oleks. Ilmselt tahame nii pidu kui ka rahu ja vaikust. Näha tahaks kõike. PS! Mis on "enesetappude" hotell?

            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
            Oleneb muidugi missugust reisi sa endale teha tahad. Pidu otsid, siis mine Koh Phanangile Full Moon Partyle. Ping Pong show on muidugi väga teistsugune kultuurielamus.
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kohalikke maitseaineid, sigarette (kuna neid on lahe kinkida)
            Algselt postitas kristo05 Vaata postitust
            Toitumine orienteeruvalt 200-400 bahti. Õlle hind jäi baarides 80-100 bahti kanti.
            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Chang oli mingi 100bahti 2pack (0.6l) kõige soodsam. Pubides võisid maksta ka 100 bahti 0.33l pudeli eest aasta tagasi. Siid!!!, süüa, korralikest poodidest võid osta ka elektroonika või käekelli näiteks. Seal on aegajalt -70% soodukad ja kaup on aus. Räägitakse ka pärlitest. aga jutt sama, korralikest poodidest, muidu saad kindlasti persest. Seks, massaaz kõik erinevad variandid
            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Oleneb, mida sa tahad. Chalongi poest saad tõenäoliselt Saku Originaali ka kätte, kuid selle eest pead muidugi maksma. Kui tahab Saksa restos Kiievi kotletti, siis see maksab rohkem kui tee ääres riis kanaga. Kui ostad turistikale lähemalt, siis on kallim jne. Patongis pole mõtet süüa. Mina sõin pea iga hommik siin, sest oli head asukohas teel randa (https://goo.gl/maps/X3Tnb), see Anchor Inn. Rawais on ka mitu päris kiidetud kohta, mõnes käisin, oli nii ja naa. Et kohti on väga palju. Oleneb jällegi sinu asukohast. Osta turult igast jampsi (satikad jms), elada tuleb ka. Mingeid kulinaid, mida merest võetud asjadest tehakse. Riideid. Alati kauple ja tõmba hind kohe absurdi, sest sama teeb teine pool. Pingpong. Muu tuleb niikuinii.
            Mingeid piiranguid asjade nägemiseks ma ei seaks. Kindlasti tahaks nautida kohapealseid legendaarseid pidusid ning võtame ka need Full Moon Partyd ning Ping Pong show'd omale kavasse. Miks Patongis pole mõtet süüa? Turistikas + kallis? Muus osas aga arvestame. Aitäh.

            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Soovitan soojalt. Vali jälle viisakas koht. Ülikond, püksid, särgid...Võta kindlasti mitu asja ja kauple. MIngi 3 päevaga teevad ilusti ära.
            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Uuri seal elavatelt eestlastelt normaalne koht, niisama pole Patongis mõtet rätsepaga kaasa minna.
            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Oled Sa päris kindel, et see on üldse mõistlik mõte? Minu umbusk põhineb sellel, et ma ei ole eriti veendunud kõiksugu presside ja vormide olemasolus neis kohalikes õmblusateljeedes. Samuti on natuke kahtlane küsimus materjal.
            Et noh, kusagile firma jõulupeole vast kõlbab selga tõmmata üll küll, aga kas see nüüd peen töö on, millega erakonna valimisplakatil poseerida? Ei usu.
            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Millegipärast tripadvisor ja muud lehed kiidavad taevani. Lisaks enda isikliku kogemuse põhjal ütlen et 5/5. Otsi viisakas koht, googelda nime. Kohapeal näidised, vaatad üle enne kui ostad. Odav ja hea.
            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Noh, eks sõltub ilmselt ka võrdlusmomendist, millega võrrelda.
            Sest ma ei pane hetkel kahtluse alla üldse õmblustöö kvaliteeti, aga "masinapark" kõigi kumeruste ja painete pressimiseks-vormimiseks on hea tulemuse puhul vägagi oluline (see on ka näiteks meie turu ateljeede nõrk koht) samuti ka materjal, mis tegelikult kujundab hinnast oma 75%.
            Tõeline nägu tuleb ülikonnal välja peale pesu (puhastamist-hooldust). Ega uuena on iga ülikond ju kaunis.
            Oskab keegi viisaka Tai/Phuketi õmblejate hindu ka öelda? Või kus ma need kohalikud eestlased üles leian, kes soovitada võiksid? Google ei ole siinkohal väga hea sõber.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Phuketist võimalikult kiirest nahui tõmmata ja oma aega kuskil mujal veeta. Seda muidugi juhul, kui pole eesmärk teha punkti kolm.
              Mis Phuketil häda? Ilusad rannad, ei?

              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              kui aega ja viitsimist, siis ida poole saartele. Ko Tao, Ko Panghan, Ko Samui
              Viskame pilgu peale. Aitäh.

              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Saared, looduskeskused, loomaaed pidi sitt olema, akvaarium oli nibinnabin, vaade seal kõrval on amelemiseks okei, liblikaid näitav koht oli täitsa äge. Mine ja mängi kohalikega kuninga pargis kossu või jalkat.

              Kui on raha, lenda paariks päevaks Malaisiasse.

              Kui meretoit meeldib, mine Chalongi ja Rawai vahel rannaäärsetesse restodesse. Nende vastas on turg, sealt osta, mida süüa tahad ja vii üle tee, seal tehakse valmis sinu soovi järgi: https://goo.gl/maps/0wjyy
              Aitäh.

              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Rollerid. Olematu hinnaga või veel odavamad.
              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              takso peal nõua et taksomeeter käima pannakse. Või siis lepi enne summa kokku, tingi. Aga soovitan alguses kindlasti nõuda taksomeetrit et umbes hinnataset hinnata oskaksid.
              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Roller, taksot kasuta siis, kui tõmbad ennast rihmaks. Rolleriga saab sisuliselt terve poolsaare läbi sõita. Pole probleemi. Eriti hea kui olete kahekesi.
              Kui tihe ja ohtlik sealne liiklus on? Kui heas olukorras sealsed teed on? Kas kahekesi minnes tasub 1 või 2 rollerit võtta? Kui minna ühega, siis saab ikka mõlemale kiivri? Mingisugust orientiiri taksohindadele? A'la punktist A punkti B? Kellelgi on mingit näidet tuua?

              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Rannad? Oleneb ajast ja kohast. Oma kohustusliku päikseloojangu pildi saad tehtud. Kui ujuda ei oska siis on väga suur uppumisoht.
              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Maitse asi, kas meeldivad nt lained, teenused või privaatsus. Enne täpsustada. Randu on väga palju, samas päevaga sõidab suht kõik läbi ja saad endale lemmiku valida. Alates Rawaist hakka valima. Ei ole, venelasi on ka vähe, sest neil pole enam rahhi, varem oli rohkem. Ookean? Õudselt, võib märjaks saada.
              Aga kus on ägedad lained? Kas seal saab ka surfimist proovida? Milliseid muid asju mere peal teha saab ja tasub? Millised teenused kuskil olemas on? Milline on kõige vaiksem, rahulikum ja privaatsem rand? Milline on tõeline paradiisirand? Kus on kõige parem ja ohutum ujuda (va basseinis)? Mul oli väiksena kerge foobia mere vastu. Ujuda samas oskan. Guugeldasin ka "rip tide" kohta ning nüüd tean, kuidas sellest olukorrast eluga pääseda.

              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
              Taimaal on neid scammijaid väga palju. Valmista end ette niipalju kui tahad ja uuri hindu jne, aga ilmselt tõmmatakse sind juba esimese tunniga kuskil lohku, kui sa varem käinud pole. Omast kogemusest hoiatuseks võin soovitada, et kui rendid jet ski, siis tee sellest mitu pilti enne kui vette lähed. Mul avastati ookeanilt tagasitulles jet skis nö "auk" mis olevat tekkinud siis kui mina seda kasutasin ja seda draamat ja asjaajamist oli seal palju mis järgnes. Raha ja väärtuslike esemete jaoks küsi seiffi või peida need ära kuhugile. Mul oli selline juhtum, et läksin hotellist välja lõunat sööma, aga siis poole tee peal tuli meelde, et unustasin raha maha. Läksin siis tagasi tuppa ja nii kui uksest sisse astusin, väljus mu vannitoast just dušši all käinud võõras vanem naine, naeratas ja läks läbi akna välja tagasi (kust ta ilmselt oli ka sisse tulnud).
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ära kanna kunagi kogu väärtträni kaasas. ära anna kunagi kerjustele raha. ära jää kunagi liiga kauaks midagi vaatama, kui sa kohe päriselt seda osta ei taha. Seda viimast on eriti raske öelda naistele, kuna need vahivad kõike ja siis on juberaske müüjate juurest ära saada.
              ?
              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              ma ei paneks litse, aga see on puht personaalne.
              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Ei ole kohustuslik, kuid arvesta, et päike on seal erakordselt ere. Kui võimalik tee enne minekut 1 suts solaariumit. Müts kaasa. Päiksekreem ja joogipudel hoia kaasas. Nagu aasia ja aafrika puhul ikka ära joo tundmatust kohast. Kui restos tellid vett siis pudelist ja pudel peab olema kinnine. Ära unusta, et ka jää on vesi. Kaasa 1 pudel pipraviina. Kui sitt eriti libedalt lippab siis see leevendab (niivõrd kuivõrd).
              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              JA alati päikesekreem peale. Kui oled rannas ja käid korra ujuma, siis uus laar kreemi peale. Muidu põled kiirelt ära (näiteks õlad või kintsud) ja kiunud nagu väike eit.

              Ja mõistlik võtta kohapealt kõnekaart koos netipaketiga. Ei maksnud sittagi ja tasus kuhjaga ära.
              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Googlelda Phuketi pettusi, et pane vaim valmis. Samas, kui väga loll pole, siis ei kotita, kuid mõned kindlad värgid seal on. Mitte kunagi ära kanna suurt hulka raha kaasas. MITTE KUNAGI. Kindlasti ära sellega lehvita kah. Kui sul on kallis telefon, millest kardad ilma jääda, mine sinna mingi juustuga.

              See pole väga suur oht, kuid ärge jätke jooke järelvalveta. Mul üks tuttav kammiti nii ära, et lõpetas pokris. Nägi kuradeid ja ründas mingit motikal olnud prosti. Oli joonud ühe õlle. Poll tõi küll pärast koju, kuigi pidi muidugi nood kinni maksma.

              Narkot ära tee ja ära küsi. Kui teed, siis kanepit ja rastabaaris, see on ehk selline enam-vähem ohutu koht.
              Sänkju for everything!
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Kui sa 25.01 lähed ja 11.02 tuled, siis kuidas sa Phuketis 19 päeva olla saad?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Kui sa lähed Taisse ja kohalike klubide taipoksi treeningutel ei osale siis sa oled eriti juhm.

                  E: Või siis vähemalt võitlusi vaatama minna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Kui sa 25.01 lähed ja 11.02 tuled, siis kuidas sa Phuketis 19 päeva olla saad?
                    Good point. Sisuliselt siis 16 päeva, kuna 26. jaanuar jõuan alles kohale. Samas Eestist olen ikkagi 18 päeva ära.

                    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                    Kui sa lähed Taisse ja kohalike klubide taipoksi treeningutel ei osale siis sa oled eriti juhm.

                    E: Või siis vähemalt võitlusi vaatama minna.
                    Lähen vaatama. Osaleda ei soovi.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Lähen vaatama. Osaleda ei soovi.
                      Tubli poiss! Soovitan vaadata laste võitlusi seal ja korralike profivõitlusi suurtel areenidel, seal on vähem äraostetud matše.

                      Pärnu Poweri ja Garandi kutid olid just Tais, ma eitea kui kauaks nad jäävad aga õhkõrn lootus on ka kedagi eestlastest võistlemas näha.

                      Kommentaar


                        Kas Cathay pasificul on aasia lendudel alko pileti hinnas sees? Piletite peal seda infi ei olnud.

                        Kui on connected flights siis piisab CdG lennujaamas ka 70 minutist, et hong kongi lennu pealt helsinki lennule istuda?
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marcello Vaata postitust
                          Kas Cathay pasificul on aasia lendudel alko pileti hinnas sees? Piletite peal seda infi ei olnud.

                          Kui on connected flights siis piisab CdG lennujaamas ka 70 minutist, et hong kongi lennu pealt helsinki lennule istuda?
                          Jep. Kui lend kestab üle 6 tunni, siis on alko piletihinna sees. CdGs pole ise käinud, niiet jätan sellele küsimusele vastamise kellelegi targemale.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Ma pole ise käinud, aga olen kuulnd, et CdG on kõige õudsem lennukas euroopas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              Kui sa lähed Taisse ja kohalike klubide taipoksi treeningutel ei osale siis sa oled eriti juhm.

                              E: Või siis vähemalt võitlusi vaatama minna.
                              Ma olen siis järelikult eriti juhm, kuna mind ei huvita kui kaks inimest teineteist kolgivad. Mis on muidugi eriti kunn välimääraja kriteerium.

                              Phuket ja Patong, ja miks ma sealt kiiresti suusad teeks-lühidalt-liiga pealetükkiv ja paheline. MIngi hetk haakisime ennast suvalise seltskonna sappa, kes ees käis ja pingpongi mängule ei ütlesid, endal oli sellevõrra rahulikum.
                              Kui uuesti läheks käiks mööda saari rohkem. Tookord käisin kahel.
                              MIda soovitan teha-proovisukeldumine. Maksis mingi 3000-3500 bahti (ei mäleta täpselt). 2 x 45 minutit sukeldumist. Ülikunn. Kahjuks ei olnud tol hetkel finantsi päris kursus läbi teha. Aga kui veealune maailm huvi ei paku, siis võib selle raha ka maha süüa, sest toit on hea. Ehki 12 päeval tekkis vastupandamatu pizzaisu.
                              Vargustest-meil läks ilmselt hästi, sest kuskilt mingit huiamist ei tajunud. Jätsin oma suure seljakoti Patongi hotelli ja ütlesin, et tulen sellele nädalapärast järgi. Läksin, sain kätte.
                              Ja seda loomaaeda seal ei soovita. Mulle mõjus muserdavalt ja tiigritega Krabi pool PIDAVAT olema nii, et need seal vähe uimastatud. Aga võimalik, et see on linnalegend.
                              Alkoholist-ämber näppu ja juhei.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Ma olen siis järelikult eriti juhm, kuna mind ei huvita kui kaks inimest teineteist kolgivad. Mis on muidugi eriti kunn välimääraja kriteerium.
                                .
                                Kui sa lähed sinna riiki kus on seda spordiala aastasadu harrastatud, kus on pikad traditsioonid ja inimesed üle kogu maailma lähevad sinna treeninglaagritesse, siis vähemalt minimaalselt tuleks sellest ka kinni haarata ja näha miks see inimesi võlub. Hasart sealsetel turniiridel kus tribüünidel rohkem inimesi kui Flora kodumängudel sellel hooajal on omaette elamus.

                                Kaks inimest üksteist kolgivad on suhteliselt juhm väljend, see spordiala on kui malemäng, sa pead ette arvama oma vastase käike, samal ajal ise otsustavalt ründama ja olema füüsiliselt suurepärases vormis. Ega ma ise ka paljudest spordialadest midagi ei arva, aga sellegipoolest olen käinud proovimas, nt külgkorvi motokrossi jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X