320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
    Varsti Barcelonasse minek. Netist lugedes näeb ainult lugusid, kuidas kellelgi midagi ära varastatud jne.
    Kuidas tegelt olukord on? Taskus rahakotti hoides jääb lihtsalt ilma? Siiamaani pole kuskil käies nagu probleemi olnud, aga Barcelona kohta kuidagi palju lugusid.
    Tuleb hoida silmad lahti ja oma asju mitte ripakile jätta.
    Ise olin Park Guellis ja minu kõrvalt (paremalt) võeti kaamera ära. Üks tüüp tuli vasakul poolt, paar meetrit minust ja mu neiust, koputas vastu prügikasti, vandus kõvasti ja võttis tähelepanu endale, kui teine tuli ja kaamera ära rottis (sekundite mäng)
    Kaamera muidugi oli seljakoti peal, st. väga nähtaval kohal. Rookie mistake.
    Hiljem uurimustööd tehes öeldi, et varastavad enamasti marrakechid. Niiet natukene ettevaatlikum võib nendega olla.
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Loomaaed on tore.
      Tehnoloogiamuuseum on tore.
      DDR-i muuseum on tore.
      Paadisõit mööda jõge on enamvähem.
      Kontserte on igal õhtul väga toredaid.
      Berliini müür (see grafititega, mille nimi mulle ei meenu) on mõttetu turistilõks.
      Paljaste naistega spaad on ka toredad.

      Ehk minu lemmiklinn.
      Palun kriba veel midagi oma lemmiklinna kohta.Kas sotsialismiaegset hõngu on veel tunda?Millistes piirkondades on säilinud koleehitised-magalarajoonid ehk siis Saksa DV?Mis atraktsioone peale loomaaia viieaastasele veel oleks?

      Kommentaar


        Huh, mingeid müüriosi nägi Mauerparkis ja seal on ka selliseid vanavara nostalgiapoode. Checkpoint Zero on üsna mõttetu. Paneelikatest peaksid üles otsima Marzahni, mis on tõesti üsna imelik kant. Laste osas ei oska kahjuks aidata.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Sänkjuu, marv. On's kellelgi veel kogemusi? Laupäeval minek.
          Mis linna minna plaanid? Autorendist soovitan Annacarsi. Odav ja auto oli korralik.
          Ise niimoodo öelda ei oskagi midagi. Pigem kui konkreetse asja kohta küsimus siis küsi.

          Kommentaar


            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
            Mis linna minna plaanid? Autorendist soovitan Annacarsi. Odav ja auto oli korralik.
            Ise niimoodo öelda ei oskagi midagi. Pigem kui konkreetse asja kohta küsimus siis küsi.
            Hotell on mul Chania ja Rethimno vahel. Dramia on vist selle piirkonna nimi. Ehk kui seal piirkonnas on midagi "must see", siis võid öelda
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kreetal Frappe Coffee.
              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

              Kommentaar


                Sai ka lõpuks ära kogetud reisifeil, et läätsed jäid teise kotti ja siis hakkas võõras linnas sisulsielt mitte midagi nähes endale läätsi otsima.

                Kommentaar


                  sõitsin riiga
                  ostsime tuttavaga koos piletid
                  aga kuna oli mingi bussivahetus, siis oli korraga mul koht 25 ja tal 6
                  noh, pole propsi, tlnas oli buss pooltühi
                  aga pärnus saabus see inimene, kes pidanuks olema kohal 5
                  mina: kas te oleksite nii kena ja läheksite kohale number 25? me sõidame koos.
                  tema: ei, see on minu koht, ma maksin selle eest
                  mina: äkki ikka?
                  tema: ei, see on minu koht, taga pole bussis õhku ja kaduge enda kohale.
                  asi lõppes sellega, et ma karjusin üle bussi: "mine vittu, kuradi lits, kas sul kuradi faking loogilist mõtlemist pole, et sa kuradi vitt siia istuda tahad? mis sul, kuradi vitt, vahet on, et kas siin või seal? on sul siin tuttavat? mine vittu, loll lehm."

                  alkohol on bussireisil halb.

                  Kommentaar


                    Väga hea!
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      No asi läks veel edasi, et mingi härrasmees tuli ja ütles, et minust kolm rida tagapool on vaba koht, et äkki vitt läheks sinna? Tema jauras, et ta on maksnud ja tema tahab enda kohta. Ma siis saatsin ta vittu ja läksin enda 25. kohale ja hakkasin birdmani vaatama. Kui mutt õnnelikult enda kohal magama hakkas jääma, siis ütles minu tuttav talle, et ta vajab nüüd ja kohe vetsuminekut. Enivei, siis tuli see mutt minu juurde ja karjatas, et ma tõmbaks enda tüdruksõbra juurde istuma. Ma siis karjusin vastu, et kuradi lits, mu on film pooleli. Õnneks sain Riiga jõudes kainemaks ja mingit suuremat kaklust ei tulnud.

                      Kommentaar


                        tra D

                        mul selliseid olukordi u 25-30 olnud. Tähendab, siis olukordi, kus kohad sitasti võetud. Olen juba strati valmis mõelnud. Iga kord kui näen väheke vastumeelsust, ütlen kohe ära, et "tähendab, meil on praegu valida, kas me lähme tülli ja te saate oma koha ning te peate minu kõrval 2,5h istuma või ma tänan teid vastutulelikkuse eest ja saame kõik mõnusalt reisi nautida".

                        Kommentaar


                          Ola comrades!

                          "Must see" või muid soovituslike kohti teel Liepajasse ja Palangale?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Hotell on mul Chania ja Rethimno vahel. Dramia on vist selle piirkonna nimi. Ehk kui seal piirkonnas on midagi "must see", siis võid öelda
                            Ei jõudnudki rohkem miskit soovitada sulle. Kuidas saar meeldis? Ma ise plaanin kunagi veel tagasi minna. Lõuna-Kreeta jäi mul suht läbi käimata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Ei jõudnudki rohkem miskit soovitada sulle. Kuidas saar meeldis? Ma ise plaanin kunagi veel tagasi minna. Lõuna-Kreeta jäi mul suht läbi käimata.
                              Võtsime kolmeks päevaks rendiauto ja jõudsime saare läänepoolse osa (nii põhja kui lõuna) kenasti läbi käia. Samaria oru retk on "must do". Chania ja Rethimno vanalinnad on "must see". Ilusaid rannakesi ja külakesi on paljudes kohtades, Elafonisi rand on kordumatu. Väidetavalt Balose oma ka, aga sinna ei jõudnud. Kissamos, Falasarna, Agia Roumeli, Marmara, Chora Sfakion olid ka toredad ja ilusad. Palmirand Prevelis oli ka omapärane. Knossos oli pigem pettumus. Ideon Andron ei ole sinna sõitu väärt, kui omaette elamuseks ei pea sügavatele ja kõrgetele mängedele sõitmist. Mägedes sõitmist saab piisavalt, kui üritada ükskõik kuhu lõunasse sõita.

                              Ehk saab kunagi saare idaosa ka läbi käidud.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Sai veedetud natuke aega Hispaanias. 3 päeva Barcelonas, 4 Valencias. Barcelonasse väga tagasi ei tõmba. Barcelonas sai käidud Camp Nou'l (kuigi Barca fänn pole, aga kui juba seal sai käidud, siis võis üle vaadata). Sagrada Familia ja muid asju sai ka vaatamas käidud.
                                Valencia oli palju parem linn minu arvates. Sinna läheks küll tagasi, kõik tundus kuidagi mõnusam ja rahulikum. Mustlasi ka seal väga ei näinud või sellist kahtlast rahvast. Sai käidud ka härjavõitlust vaatamas, enne sinna minekut väga polnud aimu, mis seal toimub. Algul tundus natuke jube, aga peale esimest võitlust juba harjus ära. Päris huvitav kogemus oli see.

                                Rannaala oli Valencias muidugi väga suur. Kaugustesse vaadates ei olnud näha ka, et inimesi vähemaks jääks. Rahvast oli ikka päris palju.

                                Kokkuvõttes mõnus reis, käisime 8kesi, kõigil jäid asjad alles. Rongiga Barcelonast Valenciasse oli ka täitsa ok sõita, nägi väiksemaid külasi, mis mere ääres olid jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X