320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pakun järgmises MMiks välja formaadi, kus jagame maakera neljaks (ameerika, aafrika, euraasia ja okeaania). Iga piirkond materdab omavahel ära ja siis poolfinaalid. Pärast hea Uus-Meremaa poolfinaalis ja kõik saavad rõõmustada kui põnev turniir.


    Istuge sisse see "põnev" süsteem, kus lihtsalt kontoris otsustati, et Prantsusmaa on vaja poolfinaali määrata. Praegune süsteem oli juba enne loosi nii pask. Lisaks võimendas seda jama ka see et C ja D grupi loositi korralik kamp kokku ja B ja F grupid on selline CL kolmanda eelringi tase.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Pidin mälu värskendamiseks natuke googeldama ja nüüd meenub endalegi, et Holland jäi grupis kolmandaks LOOSI alusel. Kui õiglane oleks olnud see kui nad loosialusel poleks play-offi saanud kui väravatesuhe ja kõik teised parameetrid olid Iirimaaga, kes grupis lõpuks teiseks loositi, olnud!?
      Selleks on mingi fairplay koefitsient praegu. Selleni pole muidugi viimase 26 aasta jooksul läinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Pakun järgmises MMiks välja formaadi, kus jagame maakera neljaks (ameerika, aafrika, euraasia ja okeaania). Iga piirkond materdab omavahel ära ja siis poolfinaalid. Pärast hea Uus-Meremaa poolfinaalis ja kõik saavad rõõmustada kui põnev turniir.
        milleks pakkuda, kontinentide karikas on olemas ju.
        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Istuge sisse see "põnev" süsteem, kus lihtsalt kontoris otsustati, et Prantsusmaa on vaja poolfinaali määrata. Praegune süsteem oli juba enne loosi nii pask. Lisaks võimendas seda jama ka see et C ja D grupi loositi korralik kamp kokku ja B ja F grupid on selline CL kolmanda eelringi tase.
        prantsusmaa - inglismaa veerandfinaalis on kuskil kontoris otsustatud et prantsusmaa võidab?!

        korraldavatel riikidel on alati eelis olnud, kuna nad paigutatakse samasse "potti" reitingu top-tiimidega, vist?
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Pärast Walesi teist väravat polnud tänaseid mänge mõtet edasi vaadata homme peaks tšehhi - türgi päris hea tulema, mõlemal võitu vaja

          Kommentaar


            Noh, näiteks D ja E grupi kolmandad ehk Tšehhi ja Rootsi mängivad ka praegu viimases voorus selle teadmisega, et kui ei võida, kukud välja. Ehk veeretama minna ei saa. Seejuures vana süsteemi puhul oleksid näiteks tšehhid juba koos türklastega väljas ja mäng mõttetu, nüüd on aga mõlemal võimalus. Albaania oleks olnud kahe nulliga väljas, nüüd tegid vinge mängu.

            Sellest, kas ma "turniiri ägedaima mängu" saan kätte alagrupis või play-offis, on isiklikult üsna ükskõik. Kindlasti mõni selline tuleb ja pigem on meelde jäänud varasematest turniiridest ikka play-offi mängud niikuinii. Mingi alagrupimadin võib väga äge olla, näiteks nelja aasta eest Kiievis vaadatud Inglismaa-Rootsi oli ülikõva, aga lõppkokkuvõttes ei jäänud see mäng peale kohalkäimise efekti mulle kuidagi eriti kauemaks mällu, sest suures plaanis osutus ebaoluliseks. Ja teisalt 2008 Inglismaa-Prantsusmaa tegi eriliseks see draama, millega mäng kulges, turniirisüsteem ei mänginud siin ju vähimatki rolli. Noh umbes nagu sel turniiril on lõpuminutite väravad olnud ägedad, sest nad on lihtsalt lõpuminutite väravad.

            Ehk siis - minu arust sa nopid praegu välja kõik uue süsteemi negatiivsed küljed ja võimendad neid, täpselt nagu ka vana süsteemi positiivseid külgi. Mõlema puhul tuleb sisse igavaid mänge ja munaveeratamisi, aga on ka palju põnevaid hetki. Ideaalset süsteemi ei saa kunagi. Minu jaoks isiklikult on käimasoleva turniiri pika puuga kõige nürim mäng olnud Hispaania-Türgi, sest seal oli teise poolaja alguseks kõik selge. Samamoodi kadus paugust põnevus ära näiteks Belgia-Iirimaa kaksnulli järel. Samas ma saan täiesti aru, et mõne jaoks kindlasti oli jälle igati äge, sest nägi kolme väravat ja värki.


            tl;dr: kui minna ükskõik millisele mängule vastu selle mõttega, et niikuinii on jama, siis enamasti on ka.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Mis siis praeguse süsteemi tugev külg on? (peale selle, et näeb lahedaid tiime, kellest midagi muidu väga ei teaks)

              Ehk sinu suhtumisega saab ka ju kõikjale minna. Eile sain prae liha ja küpsekartulitega. Nüüd saan pooltoore kartuliga, aga kui ütled, et kuidagi vana oli parem, siis "lähed ükskõik millisele lõunale mõttega, et niikuinii on jama, siis enamasti on ka".

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mis siis praeguse süsteemi tugev külg on? (peale selle, et näeb lahedaid tiime, kellest midagi muidu väga ei teaks)
                Kui sa virised, et suured riigid viilivad end alagruppidest läbi ja hakkavad hiljem paugutama, siis alagruppides panevad elu keema väiksemad. Mina suudan ka vähemelitaarsete jalgpalliriikide rõõmu nautida (nt Island - Portugal) ja vaheldusrikkuse mõttes mulle väga meeldib.

                Alati on meeskondi, kel on enne viimast mängu "olukord selge" ning tuleb lihtsalt vaikse tuulega sadamasse seilata.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Pakun järgmises MMiks välja formaadi, kus jagame maakera neljaks (ameerika, aafrika, euraasia ja okeaania). Iga piirkond materdab omavahel ära ja siis poolfinaalid. Pärast hea Uus-Meremaa poolfinaalis ja kõik saavad rõõmustada kui põnev turniir.


                  Istuge sisse see "põnev" süsteem, kus lihtsalt kontoris otsustati, et Prantsusmaa on vaja poolfinaali määrata. Praegune süsteem oli juba enne loosi nii pask. Lisaks võimendas seda jama ka see et C ja D grupi loositi korralik kamp kokku ja B ja F grupid on selline CL kolmanda eelringi tase.
                  aga õnneks Rootsi ja Taani ei saa enam vandenõud korraldada

                  Kommentaar


                    Ma ei väidagi, et praegune oleks tingimata parem kui eelmine. Mul poleks midagi ka selle vastu olnud, kui oleks vanaviisi jätkatud. Lihtsalt ma ei näe, et ta oleks ka kuigivõrd halvem. Põnevust on olnud piisavalt.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Kui sa virised, et suured riigid viilivad end alagruppidest läbi ja hakkavad hiljem paugutama, siis alagruppides panevad elu keema väiksemad. Mina suudan ka vähemelitaarsete jalgpalliriikide rõõmu nautida (nt Island - Portugal) ja vaheldusrikkuse mõttes mulle väga meeldib.

                      Alati on meeskondi, kel on enne viimast mängu "olukord selge" ning tuleb lihtsalt vaikse tuulega sadamasse seilata.
                      Alati on, tõsi. Aga kui meil on neljast viimase ringi mängust olnud kaks sellist, kus sisuliselt ei pea kumbki väga mängima, kuna väljalanegmisohtu pole, siis ma küll ei mäleta sellist "protsenti" eelmistest turniiridest. Aga, noh, äkki tõesti olid kunagi kõik alagrupid ka sellised, et 6-6-0-0 muudkui. Võibolla.

                      Kommentaar


                        Äkki ootaks enne protsendi võtmist siiski kõik alagrupimängud ära ja teeks siis järeldusi?
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Prantsusmaa ja Šveits oleksid vana süsteemi korral täpselt samamoodi mänginud ja Rumeenia-Albaania olnuks täiesti mõttetu, Slovakkia pole veel 100% edasi. kui põhjaiirlased homme sakslaste vastu suudavad kuidagi ära seista ja tšehhi võidab, oleks neil ülehomme päris pinev ootamine. kuigi seda tõenäoliselt ei juhtu ja vaevalt ka Iirimaa kolmega Itaaliat võidab..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas El President Vaata postitust
                            Prantsusmaa ja Šveits oleksid vana süsteemi korral täpselt samamoodi mänginud ja Rumeenia-Albaania olnuks täiesti mõttetu, Slovakkia pole veel 100% edasi. kui põhjaiirlased homme sakslaste vastu suudavad kuidagi ära seista ja tšehhi võidab, oleks neil ülehomme päris pinev ootamine.
                            Kast õlut, Slovakkia on edasi? Või teeme nii, et minult kaks, sinult üks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Alati on, tõsi. Aga kui meil on neljast viimase ringi mängust olnud kaks sellist, kus sisuliselt ei pea kumbki väga mängima, kuna väljalanegmisohtu pole, siis ma küll ei mäleta sellist "protsenti" eelmistest turniiridest. Aga, noh, äkki tõesti olid kunagi kõik alagrupid ka sellised, et 6-6-0-0 muudkui. Võibolla.
                              Sellega olen samuti nõus, aga mul ei ole hetkel midagi selle vastu, et fookus on teises kohas.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                Prantsusmaa ja Šveits oleksid vana süsteemi korral täpselt samamoodi mänginud ja Rumeenia-Albaania olnuks täiesti mõttetu, Slovakkia pole veel 100% edasi. kui põhjaiirlased homme sakslaste vastu suudavad kuidagi ära seista ja tšehhi võidab, oleks neil ülehomme päris pinev ootamine. kuigi seda tõenäoliselt ei juhtu ja vaevalt ka Iirimaa kolmega Itaaliat võidab..
                                Vanas sùsteemis poleks nii kusist alagruppi ùldse tulnudki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X