320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    järgmine EM 8 alagruppi ja 2 pääseb edasi. problem solved. Mõnu häpi, sest on alagrupis pinget ja teised ka, sest saab rohkem tasavägiseid mänge ja nunnumaid vastasseise kääbuste vahel.

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Turniir koosnebki ju mängudest
      Ja ka sellest, et kuidas edasi pääsetakse ja mis edasi toimub. Minu ränt koosnebki enamjaolt 24 meeskonnaga turniiri vastu, mis muudab kogu alagrupiturniiri totaalseks ja pingetuks jogaks. Ehk kui põhiküsimus on, et kas välja jääb Austria-Ungari-Island, kui tegelikult on kõik neist toredad võistkonnad ja kui keegi välja jääb, siis saab öelda, et oldi tublid ja pole hullu. Draamat on vaja! Suurt draamat! Prantsusmaa välja!

      Kommentaar


        Üllatuslikul kombel ei saagi Mõnuga räntida siin, sest olen tema poindiga üldjoontes nõus. Intriige sellise süsteemi puhul on vähem, kui üldse. Samas olles eestlane, siis no 24 tiimiga EM annab ikka väikese lootuse, et saab ka Eestit kunagi sellisel turniiril näha, vähemalt tõenäosus on suurem, niiet ei saa seda ideed ka pahaks panna, see 3ndate tiimide edasipääsemine on muidugi tobe, ka neutraalsel ja jalgpalli mitte igapäevaselt vaataval inimesel on väga raske aru saada, kes krt siis lõpuks edasi pääseb.
        Ega palju ei aita kaasa ka mängud nagu Inglismaa vs Slovakkia või Prantsusmaa vs Šveits, kus viimased 15-20 minutit lihtsalt veeretatakse palli, kuna põhimõtteliselt on mõlemale skoor okey, üleüldse on väga palju väga napiskoorilise mänge, õnneks Copa America on ka väravaid ikka pakkunud

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Draamat on vaja! Suurt draamat! Prantsusmaa välja!
          Umbkaitses istuvatest meeskondadest pole nende välja kukutajat. Aga see oli ju ette teada. Mina olen 24 meeskonnaga rahul, sest suured suured pole sümpaatsed ega huvitavad. Seevastu Walesi on väga huvitav vaadata. Vingujatel tasub tõesti alates veeranditest vaadata. Siis võivad minusugused vaikselt vaatamise lõpetada - või vähemalt huvi on väiksem.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Umbkaitses istuvatest meeskondadest pole nende välja kukutajat. Aga see oli ju ette teada. Mina olen 24 meeskonnaga rahul, sest suured suured pole sümpaatsed ega huvitavad. Seevastu Walesi on väga huvitav vaadata. Vingujatel tasub tõesti alates veeranditest vaadata. Siis võivad minusugused vaikselt vaatamise lõpetada - või vähemalt huvi on väiksem.
            Vaat, minu idee ongi selles, et sünniks üllatusi. Et top 8 poleks ainult suured meeskonnad. Ehk ka minu jaoks on suured ebasümpaatsed. Aga kui alagrupis nad omavahel kokku ei saa, siis ei kuku sealt ka kedagi välja. Kui vaadata turniiride ajalugu, siis seda vähem on üllatusi, mida pikem on playoff-ring. Ehk kui Taani sai alakast edasi, siis oli neil võiduni 2 mängu. Kui Kreeka võitis, siis oli neli PO-s vaja kolm mängu vastu pidada ja alagruppides olid gigandid omavahel üksteist ära veristanud. Nüüd on veel üks ring juures, alagruppi ka keegi ei jää jne.

            Kommentaar


              Aga ega need suured ju ei taha enne veerandfinaali välja kukkuda. Väiksem turniir - eks oleks ju omamoodi huvitav kui osaleksid näiteks vaid valikgruppide võitjad. Neid oli 9: Tšehhi, Belgia, Hispaania, Saksamaa, Inglismaa, Põhja-Iirimaa, Austria, Itaalia, Portugal. Korraldaja Prantsusmaa juurde, kaks 5-liikmelist alagruppi, mõlemast kaks esimest poolfinaalidesse. Aga jällegi: ebaühtlane tase.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Aga ega need suured ju ei taha enne veerandfinaali välja kukkuda. Väiksem turniir - eks oleks ju omamoodi huvitav kui osaleksid näiteks vaid valikgruppide võitjad. Neid oli 9: Tšehhi, Belgia, Hispaania, Saksamaa, Inglismaa, Põhja-Iirimaa, Austria, Itaalia, Portugal. Korraldaja Prantsusmaa juurde, kaks 5-liikmelist alagruppi, mõlemast kaks esimest poolfinaalidesse. Aga jällegi: ebaühtlane tase.
                No kuule, ei kaitse küll seda ideed, aga kui kõik teaksid, et vaid alagrupivõitja saab edasi, oleks need valikmängud vähe teistmoodi läinud ka.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Aga ega need suured ju ei taha enne veerandfinaali välja kukkuda. Väiksem turniir - eks oleks ju omamoodi huvitav kui osaleksid näiteks vaid valikgruppide võitjad. Neid oli 9: Tšehhi, Belgia, Hispaania, Saksamaa, Inglismaa, Põhja-Iirimaa, Austria, Itaalia, Portugal. Korraldaja Prantsusmaa juurde, kaks 5-liikmelist alagruppi, mõlemast kaks esimest poolfinaalidesse. Aga jällegi: ebaühtlane tase.
                  Sa keerad ka vinti üle. Praegu sai asi alguse sellest, et ma ütlesin, et vana skeem oli parem. Mille peale lennati sisse, et uus on ikka väga oossom, kuna seal saab Walesi näha ja üleüldse on 3 edasi hea värk.
                  Ehk variant 1 vs. variant 2. Ühel on ühe arvates rohkem eeliseid (kasutatud), teise arvates on teine (praegune). Milline oleks KÕIGE ideaalsem, ei oska öelda ja ei taha ka välja mõelda. Lihtsalt praegune skeem on minu arvates kehvem. Põhjustel, mida ma olen siin terve teema täis pasundanud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    No kuule, ei kaitse küll seda ideed, aga kui kõik teaksid, et vaid alagrupivõitja saab edasi, oleks need valikmängud vähe teistmoodi läinud ka.
                    Just, see on veel omaette keiss, et nüüd on ka valikturniir kuidagi imelik, kuna suured tõmbavad üsna lõdva penisaurusega selle läbi. Kui just holland ei juhtu.

                    Kommentaar


                      Kuna esimene EM mida ma teadlikult otsast lõpuni vaatasin oli see kurikuulus 2004, siis ma hetkel ei näe mingit virinat, et oleks igav või etteaimatav.

                      Kommentaar


                        Oot-oot. Hetkel on jutt justkui 16 tiimiga EMi puhul oleks Wales ja Island ja kõik EMi ägedad väiketiimid koju jäänud. Sisuliselt on see veitsa pullipask, sest Island, Wales, Slovakkia, Austria, Põhja-Iirimaa, Albaania jne olid oma valikgruppides esikahes (ütleme siis nö esimese 18 edasipääseja seas) ja päris mitmed neist (eeldatavasti mitte küll kõik) oleksid ka 16 meeskonnalise EMi puhul Prantsusmaale pääsenud. Ehk need tiimid pole EMil kuna nüüd on 24 meeskonda EMil vaid nad ongi Euroopa 16 parima tiimi seas või seal piirimail.

                        (Lihtsalt mainin, et valikgruppide kolmandatena said edasi Türgi (otse), Ungari, Ukraina, Rootsi ja Iirimaa (kõik neli läbi play-offi), kes minu meelest pole EMile suurt midagi juurde andnud)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Oot-oot. Hetkel on jutt justkui 16 tiimiga EMi puhul oleks Wales ja Island ja kõik EMi ägedad väiketiimid koju jäänud. Sisuliselt on see veitsa pullipask, sest Island, Wales, Slovakkia, Austria, Põhja-Iirimaa, Albaania jne olid oma valikgruppides esikahes (ütleme siis nö esimese 18 edasipääseja seas) ja päris mitmed neist (eeldatavasti mitte küll kõik) oleksid ka 16 meeskonnalise EMi puhul Prantsusmaale pääsenud. Ehk need tiimid pole EMil kuna nüüd on 24 meeskonda EMil vaid nad ongi Euroopa 16 parima tiimi seas või seal piirimail.

                          (Lihtsalt mainin, et valikgruppide kolmandatena said edasi Türgi (otse), Ungari, Ukraina, Rootsi ja Iirimaa (kõik neli läbi play-offi), kes minu meelest pole EMile suurt midagi juurde andnud)
                          Ungari on täitsa kobe olnud ja võimalik, et läheb grupivõitjana edasi ka..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Oot-oot. Hetkel on jutt justkui 16 tiimiga EMi puhul oleks Wales ja Island ja kõik EMi ägedad väiketiimid koju jäänud. Sisuliselt on see veitsa pullipask jutt sest Island, Wales, Slovakkia, Austria, Põhja-Iirimaa, Albaania jne olid oma valikgruppides esikahes (ütleme siis nö esimese 18 edasipääseja seas) ja päris mitmed neist (mitte küll kõik) oleksid ka 16 meeskonnalise EMi puhul Prantsusmaale pääsenud. Ehk need tiimid pole EMil kuna nüüd on 24 meeskonda EMil vaid nad ongi Euroopa 16 parima tiimi seas või seal piirimail.

                            (Lihtsalt mainin, et valikgruppide kolmandatena said edasi Türgi (otse), Ungari, Ukraina, Rootsi ja Iirimaa (kõik neli läbi play-offi), kes minu meelest pole EMile suurt midagi juurde andnud)
                            äsja tehti ju selgeks, et playoff oleks hoopis teisiti läinud, kui jääduks 16 meeskonna formaadi juurde

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              (Lihtsalt mainin, et valikgruppide kolmandatena said edasi Türgi (otse), Ungari, Ukraina, Rootsi ja Iirimaa (kõik neli läbi play-offi), kes minu meelest pole EMile suurt midagi juurde andnud)
                              Andsid Itaaliale kolm punkti. Kiidan.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Ungari on täitsa kobe olnud ja võimalik, et läheb grupivõitjana edasi ka..
                                Jah, kobedas grupis ka, eks. See F-grupp on täpselt see, mis sellel turniiril valesti on. Ainus põnevuse tekitaja seal on see, et Ronaldo nutab. Intriig on selles, et edasi võivad saada meeskonnad, kelle puhul ei juhtuks mitte midagi, kui nad ka edasi ei saaks. Ehk kui kukub nüüd korraga Island välja, siis kiidame neid ikka ja ütleme, et võitles kenasti. See pole võrreldavgi sellega, kui ikka mingi suur alagrupist välja sajab.
                                Omamoodi naljakas miinus turniiril on ka see, et turniir on aetud nii suureks, mis tähendab omakorda, et pea ükski riik ei suuda Euroopas seda välja vedada. Nii tahtis järgmist turniiri soolona teha ainult Türgi ja lõpptulemus on veel mingi täiesti omaette moodustis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X