320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Mul lõi gmaili lukku kui Singapuris olin ja siis saadeti mingi kood mulle hotmaili et sellega saab lahti. Ja no loomulikult oli hotmail ka lukus
    Mul õnneks laekus konto töömeilile ja meil nii vinget turvaseina vist pole. Sain koodi kätte.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Saabusin hommikul Myanmari, esimesed tähelepanekud:

      - taksoga hotelli sõites üritas iga ristmiku juures mingi puuduliku jäsemega kerjus minu käest raha saada. Noh, et ikkagi valge ja nii.
      - õlled on mingil põhjusel 640 ml-sed, maksavad umbes euro, aga alkotasemelt on suuremalt jaolt kusagil DoubleBocki tasemel. Üks õlu oli koguni 12 volli. Jätsin vahele, aga ega ka nö. normaalsed kohalikud ei maitse väga erinevalt.
      - Üritasin söömas käia. Tänaval ei julge, sest olen korra Marokos toidumürgitusega väljas olnud ja polnud meeldiv. aga normaalseid söögikohti ma ei leidnudki. Seega joon ainult õlut.
      - Hotell asub 200 meetrit merest, aga lähim korralik rand olla tunniajase sõidu kaugusel. Lennusõidu kaugusel. Arvestades, et täna hommikune lennuk rappus korralikult ja vaesed malaid kukkusid ka just siinkandis alla, siis rannaseiklus jääb pigem ära.
      - Üle tänava saamine on selline keskmine julgustükk. Samas võrreldes Marokoga on autojuhid üsna viisakad ja aeglased.
      - ATM-st sai maksimaalselt välja võtta 20 000 kohalikku raha, see on 20 eurot.
      - kohalikud inimesed on kõik maksimaalselt õlani. Ja ma ise pole enda 182-ga ka kõige pikem inimene.
      - Tänaval keegi ei tülita, mis on väga positiivne. Peale autode juures kerjajate ei ole selliseid näha, poodi ei kutsuta "best price for you"-jutuga. Kohalikud naised naeratavad, mis on samas tore. Aga ka nemad pole veel "best price for you"-jutuga tulnud.
      - Yahoo konto lõi automaatselt lukku, kuna "keegi üritas Myanmarist sisse logida". Tramaivõi.
      Üks väike sõbralik soovitus sulle. Ära rohkem kaugele reisi, käi Pärnu rannas üle aasta ja kui julgust kogud võid ka Munamäel ära käia. Korraliku eeltöö tehes ja ema/isa/õe/venna/sõbra kaasa võttes võid ka Riias ära käia. Aga kaugemale ära küll mine.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
        Üks väike sõbralik soovitus sulle. Ära rohkem kaugele reisi, käi Pärnu rannas üle aasta ja kui julgust kogud võid ka Munamäel ära käia. Korraliku eeltöö tehes ja ema/isa/õe/venna/sõbra kaasa võttes võid ka Riias ära käia. Aga kaugemale ära küll mine.
        Oot, mida?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Oot, mida?
          Üks väike sõbralik soovitus sulle. Ära rohkem kaugele reisi, käi Pärnu rannas üle aasta ja kui julgust kogud võid ka Munamäel ära käia. Korraliku eeltöö tehes ja ema/isa/õe/venna/sõbra kaasa võttes võid ka Riias ära käia. Aga kaugemale ära küll mine.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Üks väike sõbralik soovitus sulle. Ära rohkem kaugele reisi, käi Pärnu rannas üle aasta ja kui julgust kogud võid ka Munamäel ära käia. Korraliku eeltöö tehes ja ema/isa/õe/venna/sõbra kaasa võttes võid ka Riias ära käia. Aga kaugemale ära küll mine.
            Ma saan aru, et Roma fännidel on mingi üleüldine väikse peenise haigus, aga mingist lambimölast ma aru ei saa. Ehk ma saan aru, et teie võistkond saab igalt poolt tala ja et kui täisealisena olla mingi klubi fänn, siis see tähendab halba eraelu, aga katsu olla.

            Kommentaar


              Ja härra Francesco, ma palusin härra Cartmanil sulle midagi edasi öelda.
              South, Park, Funniest, Moment, EVER!!!!!, www, flvto, com

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma saan aru, et Roma fännidel on mingi üleüldine väikse peenise haigus, aga mingist lambimölast ma aru ei saa. Ehk ma saan aru, et teie võistkond saab igalt poolt tala ja et kui täisealisena olla mingi klubi fänn, siis see tähendab halba eraelu, aga katsu olla.
                Jah, jälle on asi Roma fänn olemises...Väikese peenise haigus? Vastand võib ehk olla sinu kujutletava suure peenise haigus? Seleta lahti härra kõigistjakõigestparem.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                  Jah, jälle on asi Roma fänn olemises...Väikese peenise haigus? Vastand võib ehk olla sinu kujutletava suure peenise haigus? Seleta lahti härra kõigistjakõigestparem.
                  31 eluaastaga on võibolla selline haigus tekkinud tõesti. Härra "mölisen kõigiga, kuna nii on lahe".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    31 eluaastaga on võibolla selline haigus tekkinud tõesti. Härra "mölisen kõigiga, kuna nii on lahe".
                    Polegi enam nagu midagi öelda, sest sa oled 31. Ju oledki kõigist parem ja targem, palun vabandust.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Polegi enam nagu midagi öelda, sest sa oled 31. Ju oledki kõigist parem ja targem, palun vabandust.
                      Küsimus 1. Kas mina tulin kellegagi siin teemas teravat norima?
                      Küsimus 2. Kas sina seda tulid tegema?
                      Küsimus 3. Miks sa seda siis teed?

                      Et kas sinu loogika on selline, et sina mölised minuga, ma kordan, MINUGA, kes ma olen ju sinu arvates kõige parem ja targem, aga korraga ei saa vastu?
                      Või sa oled (ajavöönd on umbes sama) sama palju õlut joonud?
                      Et nagu miks?

                      Kommentaar


                        Ilmselgelt on Frantšesku Balil mingeid aineid tarvitanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma saan aru, et Roma fännidel on mingi üleüldine väikse peenise haigus, aga mingist lambimölast ma aru ei saa. Ehk ma saan aru, et teie võistkond saab igalt poolt tala ja et kui täisealisena olla mingi klubi fänn, siis see tähendab halba eraelu, aga katsu olla.
                          Igal pool tala on muidugi tugev väide. Euroopas on täpselt 1 meeskond (vähemalt mõistlike liigade seas) kes on sel hooajal koduliigas vähem peksa saanud (kaotanud). See on Bayern 0 kaotusega, Romal 1 kaotus ja see on Juve vastu võõrsil.

                          Aga üldiselt ladugu ikka teemasse ka seltsimehed. Mul on päris huvitav lugeda nii Myanmari kui Indoneesia kohta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Järgnevad paar päeva oli meil hotell Kutas, melu kesklinnas, tänaval pakutakse kokaiini, marihuaanat ja hoorasi,

                            Nüüd - teist? kolmandat? neljadanat? päeva Kutast teiselpool Sanuris, kus päikeseloojumist näha pole võimalik aga päikesetõus pidi googlei järgi üks maailma parimaid olevat(elame näeme), kaob ajataju ära. Võimas. See rand ja need inimesed ja söök, kõik viimase peal, hotellil on märgitud 4 tärni ma annaks 4,5.


                            PS: õlle juurde tulles, siis Indoneesia kohalik Bintang Pilsner teeks silmad ette paljudele eestimaisetele.
                            Käisin 3,5 aastat tagasi Balil. Tundub, et ajad on edasi läinud.
                            Kanepit pakuti, hoorad ja kokaiin olid vist defitsiit, meile seda ei pakutud.

                            Meeldivad inimesed? Krt, kõik nad on ilgelt tüütud ja püüavad sulle iga hinna eest midagi pähe määrida. Lõpuks ajas see mind nii närvi.

                            Bintang on tõesti hüva kraam.

                            Kui aega sul aega rohkem, siis mine käi Gili saartel. Mulle meeldis, selline vaikne ja rahulik koht.
                            Ühest asjast ma ei saa Aasia puhul aru. Vaesus ei tähenda alati räpasust, aga need maad, kus mina olen käinud, näevad väga paljudes kohtades välja nagu prügimäed.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Igal pool tala on muidugi tugev väide. Euroopas on täpselt 1 meeskond (vähemalt mõistlike liigade seas) kes on sel hooajal koduliigas vähem peksa saanud (kaotanud). See on Bayern 0 kaotusega, Romal 1 kaotus ja see on Juve vastu võõrsil.

                              Aga üldiselt ladugu ikka teemasse ka seltsimehed. Mul on päris huvitav lugeda nii Myanmari kui Indoneesia kohta.
                              Mulle koledalt meeldiks, kui Garcia ja Gervinho kogu Euroopa üle võtaks, aga ma ei saa teatud fännide mentaalsusest aru. Cannu välja arvata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Küsimus 1. Kas mina tulin kellegagi siin teemas teravat norima?
                                Küsimus 2. Kas sina seda tulid tegema?
                                Küsimus 3. Miks sa seda siis teed?

                                Et kas sinu loogika on selline, et sina mölised minuga, ma kordan, MINUGA, kes ma olen ju sinu arvates kõige parem ja targem, aga korraga ei saa vastu?
                                Või sa oled (ajavöönd on umbes sama) sama palju õlut joonud?
                                Et nagu miks?
                                Ma vastan esimesele kahele küsimusele eitavalt.

                                Ma ei tea palju sa õlut joonud oled, aga tean et sa oled 31, ma ei ole. Ma olen paar õlut joonud.

                                Soovitus kukkus veidi kurjalt välja, aga proovin siis nii - ära vingu koguaeg igaasja peale ja ära arva et isegi 31. aastasena on sul maailma kõige suurem noku. Naudi riiki kus sa reisid, otsi positiivseid kogemusi.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X