320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • vanafänn
    replied
    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
    Kas teised siinsed kriitikud ei tabanud end mõttelt Kinki kuulates, et vb oleme lambakarjana selle vihakõnega Voolaidi vastu naiivselt kaasa läinud ja keskendunud aia asemel aiaaugule?
    Tead/te, ma isegi sain mingihetk aru, et ma olen rohkem visanud viha Voolaiule, kui vajalik. Eesti keeles on üks hea ütlus- "kala mädaneb peast". Kas see on seekord tõsi või mitte, jäägu igaühe otsustada. Mainin veel, et ma siiski ei usu Voolaidi, kui A-koondise treeneriks.

    Leave a comment:


  • nurmalna
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ah Tarmo Kinki jutt viimases podcastis pani mõtlema, et vahet pole kes jätkab kuniks Pohlak ja kogu see EJL neid skänke täis on, siis pole vahet, kes sinna tanki pannakse.
    Kas teised siinsed kriitikud ei tabanud end mõttelt Kinki kuulates, et vb oleme lambakarjana selle vihakõnega Voolaidi vastu naiivselt kaasa läinud ja keskendunud aia asemel aiaaugule?

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
    Täitsa huvitab, et mis on eelmiste peatreenerite esimese 14 mängu saldo?
    Esimesed 14 mängu A-koondise peatreenerina. sulgudes vastaste FIFA rankingu keskmine
    ja teistpidi, viimased 14 mängu

    1-4-9, 6-26 Uno Piir------------------------2-1-11, 5-28
    0-1-13, 1-41 Roman Ubakivi--------------- 0-1-13, 4-47
    3-7-4, 16-14, (89) Teitur Thordarson------4-6-4, 19-21 (64)
    2-5-7, 18-37, (67) Arno Pijpers------------4-3-7, 18-26 (81)
    4-3-7, 15-22, (60) Jelle Goes---------------1-2-11, 5-26 (47)
    4-4-6, 14-24, (67) Tarmo Rüütli (al.2008)-4-3-7, 14-22 (83)
    5-3-6, 8-12, (100) Magnus Pehrsson-------3-4-7, 10-21 (77)
    6-3-5, 20-19, (80) Martin Reim-------------3-2-9, 9-25, (86)
    0-4-10, 7-31, (63) Karel Voolaid------------0-4-10, 7-31, (63)

    Leave a comment:


  • fcgonga
    replied
    siin veidi lihtsamalt:

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
    Täitsa huvitab, et mis on eelmiste peatreenerite esimese 14 mängu saldo?
    Vaata siit ise

    Leave a comment:


  • vanafänn
    replied
    Täitsa huvitab, et mis on eelmiste peatreenerite esimese 14 mängu saldo?

    Leave a comment:


  • El President
    replied
    1. Taani
    2. Wales
    3. Island või Soome
    4. Luxembourg
    5. Eesti
    6. Liechtenstein

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Pärast sellist turniiri kus ei täidetud ühtegi eesmärki ja positiivsed aspektid on tugevalt negatiivsete varjus, oodanuks juba treeneritebrigaadi ametist tagasiastumist.
    Ah Tarmo Kinki jutt viimases podcastis pani mõtlema, et vahet pole kes jätkab kuniks Pohlak ja kogu see EJL neid skänke täis on, siis pole vahet, kes sinna tanki pannakse.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Pärast sellist turniiri kus ei täidetud ühtegi eesmärki ja positiivsed aspektid on tugevalt negatiivsete varjus, oodanuks juba treeneritebrigaadi ametist tagasiastumist.

    Leave a comment:


  • MALAGA
    replied
    Palju viimased koondisemängu piletid maksidki ? 16 € vms . Igatahes korvpalli valikmängude pilet nüüd novembris 39.90 € .

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Taani, Wales, Island, Luksemburg, EESTI, Liechtenstein

    Suuri meeskondi pole, aga oleks paganama atraktiivne ja vägagi mängitav!

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Ma nagu Venemaad eriti ei tahaks. Las Venemaa jääb eemale.

    Aga muidu ma olen ise ka seda meelt, et võiks ikka nimekamaid koondised tulla. Aga samas me võiks kuueses alagrupis olla.

    Ehk siis minu variant:
    1. Inglismaa
    2. Ukraina
    3. Island või Soome
    4. Pott on paras Balkan muidugi. Las olla Valgevene.
    5. Eesti
    6. Moldova

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Isiklikult loodaks, et järgnev tsükkel oleks meile sattuvas alagrupis suurkoondistevaba. Praeguses seisus, kus me isegi olematu motivatsiooniga Gruusia vastu võimalusi ei loo on 4+ pakid maailma tippude vastu mahavisatud aeg. Kraad nõrgemate ja teoreetiliselt omasugustega pusida oleks palju mõttekam*

    * siinkohal olles positiivselt meelestatud, eeldusel et järgmise peatreeneriga pannakse täkkesse ja meeskond leiab ülessse kustunud kire ja mänguoskuse.
    Lisaks jääb siis viimasest potist vastane saamata, ehk topelt nõme olukord. Ei saa lihtsamat mängu mängida ja võtame suurelt kotte.

    Leave a comment:


  • Malfoy
    replied
    Inglismaa
    Wales
    Venemaa või Soome
    Bulgaaria
    Eesti
    Malta

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Isiklikult loodaks, et järgnev tsükkel oleks meile sattuvas alagrupis suurkoondistevaba. Praeguses seisus, kus me isegi olematu motivatsiooniga Gruusia vastu võimalusi ei loo on 4+ pakid maailma tippude vastu mahavisatud aeg. Kraad nõrgemate ja teoreetiliselt omasugustega pusida oleks palju mõttekam*

    * siinkohal olles positiivselt meelestatud, eeldusel et järgmise peatreeneriga pannakse täkkesse ja meeskond leiab ülessse kustunud kire ja mänguoskuse.

    Leave a comment:

Working...
X