320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Risto234
    replied
    Algselt postitas f88niks Vaata postitust
    Taani
    Rumeenia
    Iirimaa
    Bulgaaria
    Eesti
    San Marino

    Iirimaa ja Bulgaaria on madalseisus hetkel, San Marino veel vast Euroopa nõrgim koondis ning Taani ja Rumeeniaga pole ammu mängitud.
    Iseasi kui "ammu" see üleeelmine MM-valiksari oli aga mäletamist mööda nendega siiski 2014 MM-valiksarjas mängiti - mõlemad mängud kaotati äkki 0:2 vms ...

    Kesiganes tahaks näha vastaseid kellega pole kaua mängitud siis võimalikke variante on vast rohkem kui veel:
    Prantsusmaa - sisuliselt üks väheseid UEFA liikmesriike (koos Kosovoga aga nendega ei saa kokku minna) kes pole veel meid kordagi külastanud.
    Hispaania - viimasest omavahelisest mängust 11 aastat
    Taanit juba mainisid ...
    Wales - mingi sõprusmäng vist isegi oli umbes kümne aasta eest kui võõrsil kaotati "kaheldavast" penaltist 0:1
    Slovakkia - kohtuti viimati 2006 MM-valiksarjas.
    Austria - mängiti üldse eelmise sajandi lõpus.
    Venemaa - kohtuti nii MM2006 kui ka sellele järgnenud valiksarjas. Oli võimalus kohtuda ka eelmise MM-valiksarja ajal aga toona asendati muidu Putini sünnipäeval toimuma pidanud sõpruskohtumised valikmängudega Gibraltari vastu ...
    Šotimaa - vist oli mingi sõprusmäng võõrsil 5+ aastat tagasi ...
    Tšehhi - mingid mängud toimusid selle sajandi alguses (ehk 2004 või varem) ...
    Moldova - viimati mängiti siis kui Voskoboinikov neile võiduvärava lõi. Ilmselt oli see 2008 või nii.
    Montenegro, Iisrael, Luksemburg - kõigi kolmega kohtuti nullindate lõpu poole
    Albaania ja Bulgaariaga ka mingid sõprusmängud on olnud kuue või enama aasta eest.

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Eem, see mu point oligi, et peale kahte sitta valiktsüklit ja nelja aastat tegid väga hea tsükli ning pääsesid Euroopa meistrivõistlustele. Et areng on võimalik ka kiiresti. Sinu väide oli, et kui seis on perses, siis ta jääbki perse.
    Alagrupist 1 punkti saada 2-24 väravatevahega vs sommidel viimane tsükkel enne EMle pääsemist (1 vastane rohkem) 9 punkti 9-13 väravatevahega on ikka veits suurem vahe, et siit nüüd samasugust metsikut töusu oodata ja kohe suurturniirile saada. Aga loomulikult, kui korralik treener leitakse, kes saab iseseisvalt toimetada, mugavad vastased satuvad ja önn meie poolel, siis ma ikkagi usun seda.

    Leave a comment:


  • purgeenius
    replied
    Minu arust tuleks vaadata ka positiivseid asju, mis Voolaiu peatreeneri ajal juhtus. Näiteks see U21's tõestamise nali jms

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Ma tahaks võimalikult häid ja raskeid vastaseid ikkagi. Kui saada mingid madalseisus ja muidu sitad koondised ja nende vastu midagi ära kobistada, taotakse rusikaga rinda ja küll alles mängime. Kuigi reaalsus on teine. Tähtis, et järgmine treener suudaks mängijatele munad tagasi õmmelda ja neis mingi viha tekitada.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Küllaltki valikuline statistika sul, miks sa viimast EM-valiktsüklit ei arvestanud .Viimane EM Soomel 6 vöitu ja neli kaotust, väravatevahega 16-10. MM tsükkel väravatevahe 9 - 13 vs eelviimane EM tsükkel 9-10 kolli näitab ikkagi head stabiilsust neil.
    Eem, see mu point oligi, et peale kahte sitta valiktsüklit ja nelja aastat tegid väga hea tsükli ning pääsesid Euroopa meistrivõistlustele. Et areng on võimalik ka kiiresti. Sinu väide oli, et kui seis on perses, siis ta jääbki perse.

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Soome saldo viimases MM-valiktsüklis: 2 võitu, 3 viiki, 5 kaotust (mõlemad võidud üsna hädise 1 : 0 skooriga)
    Soome saldo eelviimases EM-valiktsüklis: 3 võitu, 3 viiki, 4 kaotust (neist 2 võitu sealjuures Fääride vastu)

    Justkui ka seis selline, et hea, kui 3 võitugi EM-tsüklist kätte saaks, aga reaalsuses trügiti end EMile. Mitte, et Eesti nüüd suurturniirile lendaks, aga koondiste tasemel võivad asjad üsna kiiresti muutuda ja mängupilt/tulemused paraneda.
    Küllaltki valikuline statistika sul, miks sa viimast EM-valiktsüklit ei arvestanud .Viimane EM Soomel 6 vöitu ja neli kaotust, väravatevahega 16-10. MM tsükkel väravatevahe 9 - 13 vs eelviimane EM tsükkel 9-10 kolli näitab ikkagi head stabiilsust neil.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    E

    Seda ja hetkeolukorda arvesse vöttes ma ei näe küll miks see vandenöuteooria on ja peaks rohkemat reaalselt eeldama.
    Siin polegi keegi vandenõuteooriaid arutanud.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Eesti saldo viimased 20 EM ja MM-valikmängu 5a. jooksul:

    14 kaotust, 3 viiki ja 3 vöitu (2 neist gibraltari vastu ja 1 Küprose vastu 90+2 minuti väravast.)
    Väravatevahe 15 (neist 10 gibraltarile) - 47

    Seda ja hetkeolukorda arv esse vöttes ma ei näe küll miks see vandenöuteooria on ja peaks rohkemat reaalselt eeldama.
    Soome saldo viimases MM-valiktsüklis: 2 võitu, 3 viiki, 5 kaotust (mõlemad võidud üsna hädise 1 : 0 skooriga)
    Soome saldo eelviimases EM-valiktsüklis: 3 võitu, 3 viiki, 4 kaotust (neist 2 võitu sealjuures Fääride vastu)

    Justkui ka seis selline, et hea, kui 3 võitugi EM-tsüklist kätte saaks, aga reaalsuses trügiti end EMile. Mitte, et Eesti nüüd suurturniirile lendaks, aga koondiste tasemel võivad asjad üsna kiiresti muutuda ja mängupilt/tulemused paraneda.

    Leave a comment:


  • f88niks
    replied
    Taani
    Rumeenia
    Iirimaa
    Bulgaaria
    Eesti
    San Marino

    Iirimaa ja Bulgaaria on madalseisus hetkel, San Marino veel vast Euroopa nõrgim koondis ning Taani ja Rumeeniaga pole ammu mängitud. Samuti on Taani ja Rumeenia ilmselt oma poti nõrgimad.

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma arutaks jalgpalli foorumis pigem seda kui vandenõuteooriaid. Aga ma veits imelik ka.
    Eesti saldo viimased 20 EM ja MM-valikmängu 5a. jooksul:

    14 kaotust, 3 viiki ja 3 vöitu (2 neist gibraltari vastu ja 1 Küprose vastu 90+2 minuti väravast.)
    Väravatevahe 15 (neist 10 gibraltarile) - 47

    Seda ja hetkeolukorda arvesse vöttes ma ei näe küll miks see vandenöuteooria on ja peaks rohkemat reaalselt eeldama.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Hispaania, Slovakkia, Iirimaa, Valgevene, Malta.
    Üks tublim tiim, kellega pole väga tihti mängitud. Slovakkia on tugev, aga 2. grupi kolleegidega võrreldes siiski võrdlemisi säratu meeskond, nende vastu saab üritada. Iirimaa on hetkel täiesti hambutu. Valgevenega on kunagi osatud mängida. Ja Malta, erinevalt San Marinost, ei istu vähemalt umbkaitses.

    Leave a comment:


  • MALAGA
    replied
    Selle järgi keda ammu pole olnud ( või üldse ) : Prantsusmaa ( valitsev maailmameister Lillekülas ,miks mitte ) Poola ( ainult sõprusmängud senini ? ) Venemaa ( mingigi elevus , viimasest korrast piisavalt kaua ) Iisrael ( pole vähemalt 15 a olnud ) Liechtenstein ( reality check D tasandiga )

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Köik vöimalikud variandid on täpselt sama töenäosusega, seega suht pointless arutelu nagunii. Oleks siis, et vöimalikud riigid kellelt praeguse seisuga puntke vötta on mingi ilgelt suur punt, aga reaalselt on ainult üks 6 punkti riik, möned 4sed, paar 1st ja teistelt punkte ei saa
    Ma arutaks jalgpalli foorumis pigem seda kui vandenõuteooriaid. Aga ma veits imelik ka.

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Köik vöimalikud variandid on täpselt sama töenäosusega, seega suht pointless arutelu nagunii. Oleks siis, et vöimalikud riigid kellelt praeguse seisuga puntke vötta on mingi ilgelt suur punt, aga reaalselt on ainult üks 6 punkti riik, möned 4sed, paar 1st ja teistelt punkte ei saa

    Leave a comment:


  • Risto234
    replied
    Portugal
    Austria
    Venemaa
    Luksemburg
    Eesti
    Moldova

    Leave a comment:

Working...
X