320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilusad suured võidud meil tabelis, aga ma pigem eelistaksin võita kõik mängud kasvõi ühe väravaga...

    Igatahes Palermoga suurenes vahe ja Inter on siiski veel püütavas kauguses.

    Kommentaar


      Edit 4-0
      eheh ikka juhtub

      Kommentaar


        Jaanuar on lähenemas ja see tähendab, et üleminekud on lubatud. Seega võtaks selle toreda spekuleerimis teema ülesse.

        Tundub, et Roma otsib endale ründajaid... ja jutud käivad nendest kahest

        Valencia ründaja Francesco Tavano
        West Brom ründaja Diomansy Kamara (pakutakse väidetavalt £ 3.0 millionit).

        Kommentaar


          Tavano oleks päris hea variant. Vähemalt mina arvan nii. Valencias ta pole mudugi mänguaega saanud ja vigastused ka veel olnud pealekauba, aga ta ju eelmine hooaeg alles mängis Serie A-s ja see peaks talle hästi sobima. Väga inteligentne ja hea mängija on imo.

          Kommentaar


            Torino 1 - 2 Roma

            25' (1pa) Franceschini eemaldatakse ja Torino jääb vähemusse. Roma kasuks määratakse penalti.
            26' (1pa) Abbiati tõrjub Totti penalti
            37' (1pa) Goaaaaaaaaal Totti viib Roma juhtima 0 - 1
            35' (2pa) Goaaaaaaaaal Montella suurendab Roma edu 0 - 2
            44' (2pa) Rosina vähendab Torino kaotust minimaalseks 1 - 2

            järgmine mäng on 23. detsembril Cagliariga Romas.

            Kommentaar


              Kuramuse Abbiati ikka. Kolm mängu, kolm penaltit. null väravat.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Abbiatti on ikka uskumatu jah...Ricardo on ka muidugi suht kunn penaltite tõrjuja kui meenutada neid asju....

                Aga kui ma ei eksi, siis oli see Totti 4 eksimus penalti realiseerimisel. 1 lõi vist ise üle ja 3 tükk on suurepäraselt tõrjutud...Hästi lööb, aga vist liiga palju samasse nurka nagu keegi väitis millalgi.


                Tavano on ok. Olin juba Vucinici saabumisega rahul, kuid hetkel ei ole tal kohe üldse õnnestunud...Ise lootsin Iaquintat, kes oleks minu nr 1 valik, aga Tavano on ok, saaks ometi kellegi Totti ette mängima....No muidugi need mänguskeemid mis Totti üksi ette panevad ei ole ka 100% õiged, sest suht päris tihti on ikka Mancini rohkem ees ja Totti läbisööte jagamas...Aga siiski oleks vaja head puhast strikerit kes väga kaitsva meeskonna vastu hea oleks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                  Olin juba Vinicici
                  Mirko Vucinic
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    jah minu viga... mitte ei oska trükkida enam ja i ning u asuvad liiga lähestikku...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      jah minu viga... mitte ei oska trükkida enam ja i ning u asuvad liiga lähestikku...
                      n ja c ka?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        n ja c ka?
                        ei siin oli pigem see viga, et mõte liikus ühtemoodi ja sõrmed teistmoodi :P eks siis mõtlesin n ja vajutasin c ja siis vastupidi..Raske nimi ja kogu energia läks selle spellimisele ja trükkimisele energiat enam ei jäänud...

                        Kommentaar


                          Roma 2 - 0 Cagliari

                          5' Rodrigo Taddei 1 - 0
                          56' Alessandro Mancini 2 - 0

                          Kommentaar


                            Väidetavalt liitub Romaga jaanuaris Stefano Fiore.
                            Roma oma korda laenab Montella 6 kuuks Fulhami.

                            Kommentaar


                              Fiore on endine Lazio mängija...Samas minul tema vastu midagi pole. Ja eks meil ole vaja ka vahetust Mancinile või Taddeile

                              Kommentaar


                                Mida lähemale tuleb jaanuar seda huvitavamaks muutuvad spekulatsioonid.

                                Roma tahab Tottenhamilt laenata Lee Young-pyo ja CSKA Sofiast lahkuvat Tiago Silviat kes on hetkel nn free agent.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X